![В Запорожской области ВСУ удачно отработали по позиции врага](/images/news/2023/05/319471.jpg?1684069049)
Сьгодні гучно було в Токмаку і Молочанську.
Зокрема, в Молочанську коло місцевої поліклініки ЗСУ вдало відпрацювали по позиції ворога. За попередньою інформацією знищено близько трьох десятків рашистів, Урали, КаМАЗи, Тигри та інша техніка свинособак.
Тож, у орків знову паніка. По «патерь нет» вже ніхто і не заікається.
Нагадаємо, що вчора вночі ласкаве українське "бавовнятко" завітало в гості до чмобіків, які вирішили, що в селі Заповітне Запорізької області їм буде краще жити, ніж у свинарнику під назвою рф.