![Певица из оккупированного Мелитополя выпустила новую песню (видео)](/images/news/2023/05/320252.jpg?1684837930)
Новий трек TOK Мелітопольська співачка YARAY (Ярослава Могила) випустила в Києві.
Нагадаємо, це далеко не перший трек виконавиці з Мелітополя, який публіка сприймає на ура. У березні Ярослава презентувала народну пісню і кліп "Паровая машина", що стали народними. На зйомки кліпу запросили відомого мелітопольця - актора Арама Арзуманяна і співачку, екс-солістку гурту "Пара нормальних" Анну Добриднєву.
Новий трек Tok також набирає популярності на YouTube каналі виконавиці з Мелітополя.
Нагадаємо, війну мелітопольська співачка YARAY зустріла в Києві. Разом зі своєю мамою - відомою в Мелітополі керівницею Народного театру пісні "Шоколад" Наталею Монич, одразу вирішили, що не покидатимуть місто.
Під обстрілами співачка записала свій перший трек - "Нет сна". До слова, з цією піснею Ярослава брала участь у першому турі національного відбору на "Євробачення-2023".
Нагадаємо, раніше виконавець Василь Поліщук (Sokil) представив пісню про майбутнє Мелітополя.