UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:06

В Ужгороді чоловік погрожував вибухом у приміщенні банку: відео

Сьогодні, 19:55

У Білорусі готуються до переходу на "воєнний час": що відбувається поблизу кордону з Україною

Сьогодні, 19:31

Важкохворий фотограф з Мелітополя потребує фінансової допомоги небайдужих (фото)

Сьогодні, 19:23

У Запоріжжі поліцейські викрили ділка, який за гроші обіцяв вирішити питання здачі іспитів

Сьогодні, 19:04

17-річні юнаки повинні повернутися до України – що відомо про вимогу ТЦК

Сьогодні, 18:43

У США 11-річна дівчинка стала наймолодшою випускницею коледжу

Сьогодні, 18:36

Вам пощастило, у вас два справжні солдати – мелітопольських дітей вивезли до лісу з росгвардією (фото)

Сьогодні, 18:35

Четверо людей потонули на водоймах Запорізької області з початку року

Сьогодні, 18:25

На Закарпатті масово травмувалися діти: шокувальні подробиці

Сьогодні, 18:08

В ЄС приголомшили заявою про Україну та транзит російського газу

Сьогодні, 18:00

Просіювали попіл, щоб знайти фрагменти тіл: моторошні подробиці пошуку жертв в "Епіцентрі"

Сьогодні, 17:50

Більшість громадян країн Заходу схвалюють підтримку українських біженців

Сьогодні, 17:39

Окупанти «знайшли» у мелітопольця алкоголь на 12 мільйонів рублів

Сьогодні, 17:27

СБУ разом з ФБР провели масштабну операцію, викрили міжнародну мережу хакерів

Сьогодні, 17:10

Зеленський відвідає Саудівську Аравію напередодні саміту миру, - ЗМІ

Сьогодні, 17:00

Путін доручив уряду рф, так званому "керівництву Запорізької області" й Ростову надати пропозиції щодо забезпечення транспортної доступності до Приморська

Сьогодні, 16:51

На Одеській митниці проводять обшуки у справі про експорт нелегального зерна, - джерела

Сьогодні, 16:40

Ягода розбрату – гауляйтери в Мелітополі не домовилися, як брехати про врожай черешні (додано відео)

Сьогодні, 16:33

У НАТО є тільки 5% засобів ППО, необхідних для захисту східного флангу, - FT

Сьогодні, 16:12

Мер Харкова повідомив про будівництво підземного міста, чи буде таке у Запоріжжі

Сьогодні, 16:10

Не два? РосЗМІ повідомили про затоплення ще одного катера вночі у Керчі

Сьогодні, 15:50

США дозволили Україні використовувати ППО для ліквідації літаків та ракет над Росією, - WP

Сьогодні, 15:43

Вони будуть гроші гребти, а ми працюватимемо?!: у Мелітополі пенсіонерці з гострим болем відмовилися робити рентген (фото)

Сьогодні, 15:34

У Запоріжжі провели обшуки по справі щодо діяльності міжнародної мережі хакерів (фото)

Сьогодні, 15:27

У Конституційному суді буде новий очільник: у чому причина
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    19

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    30 мая 2023, 09:09

    Что то петушня рашискас не как не успокоиться , но осталось не долго обслуживать их. Готовьтесь сосать у народа Украины, хотя вам не привыкать у кого и с кем.

    user avatar Гость

    30 мая 2023, 00:13

    Пидарасяну ниже 20:41 в какой раз пидарасяне уничтожают Украину? Вы же уже несколько раз уничтожали Украину, пво, авиа группу, армию… Может ублюдок поумнеет и перестанет позориться?

    user avatar Гость 2

    29 мая 2023, 21:03

    Люди, думайте лучше, как появилась жизнь на планете, и если ли жизнь во вселенной, а также, как быть в ровень с культурным, знающим иностранные языки европейцем... А не блеять о том, что насмерть обижены от нищеты, унижений... и от примитивности и бескультурья, не воспитанности и убогости лить свою блювоту в комментариях....

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 19:42

    Уепаны срасеяцкие пчамкйта видят Украину, а пидарасию, как там пидарасят расеян, заводы, сраеяцы не видят. Тупорылые или слепые?

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 19:14

    О, задрот из залупинска вылез))). Да нормально там и Киев, и Львов, и Хмельницкий. А чё ты, залупа кацапская интересуешься? Ты лучше расскажи как там Шебекино, которое вы из своей истории уже стёрли? Расскажи как твои залупьи войска даже близко туда не подходят. Соси, обезьяна))). Пидарашик, ты - &*#@# обыкновенное, одна штука. Пидарок Афина тебе смену передал, но и ты за щёчку уже хапанул как только появился. Соси, не отвлекайся)).

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 18:08

    Чем больше фсбшный носик Афина тут распинается о невозможности контрнаступа, тем более понятно, насколько подгорает немытая кацапская срака. Это чучело пытается кого-то убедить... Кого? Вот кого? Мелитопольцев?)) Или ВСУ?))))))) Убогий умора, яке ж воно кончєне))

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 18:01

    Афина - ты удивительный дурак и неумелый троль)). Нет никакой армии у твоих хозяев, свинособака. Мы уже больше года гоняем весь ваш сброд по нашим полям. А скоро начнем гонять уже и по вашим полям. россия будет свободна. БНР - это только начало. Кубань - это Украина. Кенигсберг вернётся в родную гавань. Мы продолжаем вас двухсотить пачками. Москвабад будет разорван на части и ты это знаешь, бородатое чучело)). Ты сам видишь, что пружина сжимается. Иди блох вычесывай, сегодня у тебя смена не удалась - твоя пурга не впечатляет.

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 17:57

    Ублюдочному ниже 17:54 да бегут, и Украины нет, и Польша захватила Львов, верим пидарасянам, верим, вы ж не врете.:))

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 17:55

    Вафлина о чем ты блеешь? Признай, сасия обосралась в Украине. Расеяне оборанцы, Польша не захватила запад Украины. Признай что вас сволочей ссаными тряпками выгнали под Киева, Херсона, Харькова. Выгонят и из остальной Украины. Признай Украина не распалась, пидарасии не удалось развалить страну.

    user avatar Башилов планета турбин

    29 мая 2023, 17:17

    Хуярьте ребятки по рашистскому стаду посильнее и почаще. Устал я уже от этого узкого мира боюсь за себя и за свою собаку а также за мою непутёвую неверную жену Слава Украине

    user avatar афінам вафлям валентині і іншим

    29 мая 2023, 16:13

    Бідна клавіатура от афін валентинів і багато від інших. Тільки час розсудить як воно буде. переговори а уже знаємо - земську волость.

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 15:06

    Не понимаю усердство вафлиста и расеяцких тролей, убеждая нас что наши не пойдут в атаку? Не пойдут, вам же хорошо, скот живой останется, зачем сволочь тут распинает я? Украинцы все прекрасно понимают, ЗСУ унизило пидарасян, не дав захватить ни Украину, ни Киев, выгнала срасен ссаными тряпками со многих мест.

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 15:02

    Какое отношение расеянство имеет к Киевской Руси? Ублюдочные потомки чингизов? Про наступление - наши не срасеяне, голожопые не пойдут а атаку как пидарасяне зимой, когда надо буде, тогда подотрутся расеей и второй армией мира.

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 14:39

    Эти взрывы в Мелитополе и Бердянске это унижение сасиипо мнению ватной сволочи - вытерли ноги о расисию или наплевали на сасию?

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 14:38

    Сволочь вафлин, ты и подобные тебе ублюдки писали что Польша захватила запад Украины, ведь не соврала сволочь? За зимню атаку пидарасии, захватили Запорожье и Днепр, вафли не наврала ведь?

    user avatar Гость

    29 мая 2023, 14:21

    АФИНА Я. ***^//** Та понимаю, что Валентина Сергеевна не в Мелитополе, но так интересно показать тупость таких! ***//*** Киев и западную Украину калибруют потому, что туда стали прибывать натасканные НАТО бригады. Хотя здесь я постоянно призываю уничтожить жд и заставить ВСУ перевозить технику и личный состав количеством не более чем ротно-тактическая группа. ***//*** Ге сомневайтесь, Валентина Сергеевна, никто не даст ВСУ накопить ударные кулаки в Запорожской области! **//*** Где жирный командир ВСУ с рожей быдла? Жив ли?

    user avatar Полинка Валентине Сергеевне29 мая 2023, 13:44 тро

    29 мая 2023, 13:59

    Саме смішне що тролі навіть стиль написання не міняють!

    user avatar Полинке

    29 мая 2023, 13:51

    Ты удивишься, когда ВСУ вернет Мелитополь и Бердянск, и Приморск, И Мариуполь. Что ты тогда запоешь?

    user avatar Валентина Сергеевна

    29 мая 2023, 13:24

    Очень хорошая новость. Бейте подлых российских фашистов, уничтожайте их. Скорее выдворите с нашей украинской земли. Верим ВСУ и в скорейшую Победу на русскими фашистами! Слава Украине!!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.