![В Запорожье в песке на пляже нашли мину времен Второй мировой войны](/images/news/2023/06/321305.jpeg?1685878412)
У четвер, 1 червня, до поліції надійшло повідомлення від жителя міста про те, що на одному з пляжів Запоріжжя він виявив боєприпас.
Про це повідомляє поліція Запорізької області.
Небезпечну знахідку виявили на одному з міських пляжів.
Правоохоронці, які прибули на місце події, встановили, що всі ці роки під шаром піску, який нещодавно змило водою, лежала мінометна міна калібру 82 мм часів Другої світової війни зі слідами корозії. Вибухотехніки забрали небезпечну знахідку і знешкодили її за містом.
Поліція Запоріжжя закликає громадян бути обачними та дотримуватися правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану. У разі виявлення підозрілих предметів одразу повідомляти на спецлінію 102 або до відповідних екстрених служб.
Раніше ми писали, що в Запоріжжі діти гралися і знайшли вибухівку.