![Оккупанты взрывают дамбы в Запорожской области – на окраинах Мелитополя поднялся уровень воды (фото, видео)](/images/news/2023/06/321805.jpeg?1686387146)
Після нас хоч потоп. Саме за таким принципом діють рашисти і в Херсонській, і в Запорізькій області.
6 червня російські фашисти влаштували катастрофу техногенного масштабу, підірвавши Каховську ГЕС. Пожинати плоди любові "братнього" народу українцям доведеться ще багато років. Але на цьому країна-агресор не зупиняється - військові рф продовжують нищити флору і фауну південних регіонів, аби врятувати власні шкури.
Ще в середині травня керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко повідомив про те, що ворог хаотично мінує засіяні поля та дамби в області. Через підрив Каховської ГЕС український контрнаступ на Херсонському напрямку відтермінувався майже на місяць. У зв'язку з цим ЗСУ можуть використовувати свої резерви, деякі сили і засоби на Запорізькому напрямку.
Щоб ускладнити просування української армії, російські фашисти штучно заболочують місцевість, підриваючи невеликі дамби в Запорізькій області. На супутникових знімках показано зміну рівня води в селі Петрівка, що знаходиться за 30 км на захід від Мелітополя.