UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 09:15

В Запоріжжі планують підняти тарифи на вивезення сміття на 15-20%

Сьогодні, 09:06

Втрати РФ за добу: 33 артсистеми, 115 безпілотників та 1370 окупантів

Сьогодні, 08:48

Перший день серпня. Синоптики дали прогноз на сьогодні

Сьогодні, 08:40

Вартість навчання, ваучер, відстрочка – що треба знати про вступ до мелітопольського вузу ТДАТУ (відео)

Сьогодні, 08:30

В Румунії виявили ще уламки безпілотників після атаки РФ на Україну

Сьогодні, 08:15

Від початку війни по ДніпроГЕСу окупанти випусти близько 40 ракет: на відновлення потрібні роки

Сьогодні, 08:15

Подоляк про F-16 в Україні: не будемо коментувати, "туман війни" дуже доречний

Сьогодні, 08:00

Скільки треба спати, щоб назавжди забути про хвороби та відвідування лікарів

Сьогодні, 08:00

Під Мелітополем даму із сімейки місцевих самогонників призначили директором дитячого садка

Сьогодні, 07:47

Шмигаль розповів, де планує знайти гроші на армію

Сьогодні, 07:34

Навіщо Путін виправдовує агресію проти Ізраїлю: пояснення аналітиків

Сьогодні, 07:20

Стали відомі причини масштабних відключень світла в Мелітополі, на захопленому півдні України і в рф (фото)

Сьогодні, 07:15

Такого хабаря в Україні ще не бачили: що пропонував депутат у Луцьку за підтримку свого питання

Сьогодні, 07:15

Запорізька область потрапила в топ-5 рейтингу боржників за комуналку, - Опендатабот

Сьогодні, 07:00

Іран готує прямий удар по Ізраїлю через вбивство лідера ХАМАСу – The New York Times

Сьогодні, 06:40

Мешканці Мелітополя, які мають борги, не зможуть виїхати з окупації - кого торкнеться (фото)

Сьогодні, 06:40

У Львові юнак погрожував підірвати будинок і вимагав 100 тисяч гривень

Сьогодні, 06:20

F-16 вже в Україні?: що каже Білий дім

Сьогодні, 06:15

Чи будуть сьогодні, 1 серпня, відключення світла в Запоріжжі

Сьогодні, 06:06

Зеленський відповів, чи допускає можливість проведення референдуму щодо територій

Сьогодні, 06:00

Малолітня дочка місцевого "бандита" з Мелітополя готується стати фавориткою путіна (фото)

Сьогодні, 06:00

“Консерва” відкрилася: колишній український нардеп став кандидатом до Ради Федерації РФ

31-07-2024, 20:20

Масована атака дронів на Україну: Жданов пояснив дивну поведінку Ту-95 і попередив про новий удар

31-07-2024, 20:00

Путін зробив для України більше ніж будь-хто до нього: в Австрії висловилися щодо закінчення війни

31-07-2024, 19:40

Запоріжжя чекає аномальна спека: буде надзвичайна пожежна небезпека
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    11

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Украинец

    11 июня 2023, 23:40

    Да бегите не оглядываясь, русские - это утилизация, вы что не видите ? Вас кинули как мясо на убой, любой ценой держать. У Вас нет чем отвечать против современного оружия со всего мира, Вы полные идиоты? Бегите!

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 23:20

    внизу черту дырявому!откуда ты вафлист знаешь про это?твоя удмуртсая башка забита калом!тебе в голову насрал лично генерал шойгу твой гребаный кумир.Слава Украине!

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 22:14

    Тот у кого есть хоть капля мозга поймёт, что подрыв выгоден только хохлотварям, а у кого вместо головы жопа, тот думает по другому.

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 22:12

    Предлагаю вычислить деда Афину и после деокупации дружно наасать ей в рот

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 20:07

    Вафлиночка из ЛНР я был в Кушугуме. Там есть свежие могилы и они далеко не рядами.Но это могилы героев!!! И не тебе,сученышу престарелому, своим продажным языком их упоминать

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 17:53

    залупе расейской внизу!нет твоей уже сассии!нет и черта бункерного!продолжай слушать жида шапиро о целях сво

    user avatar Гость

    11 июня 2023, 17:39

    Кто-то придумал, кто-то согласовал, какой-то ВСУшник нажал на кнопку, и жизнь десятков тысяч мирных жителей по мановению ока превратилась в ад. Но, знаете, это было правильное решение. Может, прозвучит дико, но решение гениальное. Как уничтожить крепкие оборонительные рубежи русских за секунды? Взорвать дамбу! Почему бы и нет, верно? Гражданские? Но у Украины нет цели защитить своих гражданских. У Украины нет цели сделать жизнь украинцев лучше. У Украины другая цель — причинить как можно больше вреда России.

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.