![Малолетняя дочь местного "бандита" из Мелитополя готовиться стать фавориткой путина (фото)](/images/news/2024/08/356561.jpg?1722426396)
Зрадництву всі віки покірні. Юна мешканка Мелітополя з 15 років хвалиться фотографіями з путіним і готується увійти в пул наближених диктатора.
Йдеться про активістку створеної з ініціативи путіна організації «рух перших» Кароліну Уманську.
Досьє:
ПІБ: Уманська Кароліна Аркадіївна
Дата народження: 13.07.2008
Місто: Мелітополь
Незважаючи на свій зовсім ще юний вік, Уманська вже активний учасник різного роду рухів і пропагандистських заходів. Учениця мелітопольської школи №1 учасниця путінської секти «рух перших», постійно миготить у раша-пабліках, їздить до рф і анексованого Криму, показуючи для пропагандистських каналів, яким прекрасним є «рузкий мір» і його турбота про дітей.
2 вересня 2023 року Уманська взяла участь у пропагандистському заході рф, приуроченому до дня знань. Так званий відкритий урок «класні зустрічі» провів путін. Уманська представляла в Москві обласну/міську дитячо-юнацьку організацію «рух перших».
«Це офіційно мій найкращий день. Мені випала дивовижна можливість не тільки побачити президента нашої країни, а й поставити йому дійсно цікаве для мене запитання. Це був дуже складний момент, коли розумієш, що має бути зустріч із першою особою, але сказати майже нікому не можеш. Також не можу не сказати, що був особливий мандраж перед днем х, було дуже хвилююче і тривожно. Але в момент, коли Володимир Володимирович зайшов до класу, воно одразу ж зникло і стало дуже комфортно і затишно», - писала на своїй сторінці тоді ще 15-річна Уманська.
У липні цього року юна путіністка взяла участь і вийшла у фінал конкурсу «знання.лектор». І в разі, так би мовити, успіху, вирушить в «Артек», де її навчатимуть публічних виступів. Щоб більш зв'язно розповідати рашистську нісенітницю на камери пропаганди і не менш зв'язно зомбувати однокласників та інших дітей і юнаків з Мелітополя. Загалом, готується стати черговим зливним бачком.
- Ну її мабуть влаштовує ганчірка за спиною. Ось і поїде на болота, щоб їй звичніше жилося.
- Зрадників не любить ніхто... витруть нею одне місце і викинуть, - висловлюють свою думку про Уманську мелітопольці.
Сама Уманська, незважаючи на шкільний вік, уже в базі «Миротворця».
Утім, нічого дивного. Адже в тій самій базі і її бандюк-татусь.
Аркадій Уманський - підприємець. До окупації тримав «Якимівський завод продовольчих товарів», виробництво води і безалкогольних напоїв, ТОВ «Тайм бридж органік», переробка і консервація риби і морських молюсків; ТОВ КІТ, обробка металів і нанесення на них покриттів; ТОВ «Азовські зорі», база відпочинку, коса Пересип.
Після окупації вирішив, що своя шкура дорожча і косити бабло можна і при рашистах. Усе перереєстрував за законами рф, сплачує податки до скарбниці країни агресора, тим самим спонсоруючи російську армію, і публічно хвалиться успіхами доньки, яка встигла вийти в лідери російських молодіжних рухів. Мовляв, фактично з путіним кореша, кремлівський дах є.
За інформацією місцевих жителів, Аркадій Уманський брав участь у грабежі місцевих патріотично налаштованих бізнесменів. Також є інформація, що Уманський уже приготував собі і своїй родині відхідні шляхи і в разі деокупації Мелітополя буде бігти в Ізраїль до родичів.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot (https://t.me/Riamsupport_bot )