![Предательница из Мелитопольского района "промывает" детям мозги (фото)](/images/news/2023/06/321816.png?1686395408)
Війна та окупація - випробування, які виявилися непосильними для багатьох мешканців Мелітопольщини.
Чи не щодня проукраїнськи налаштовані мешканці регіону викривають тих, хто ще не так давно вдавав із себе патріотів, а після приходу "визволителів" пішов на співпрацю із загарбниками. Про чергову зрадницю повідомили в Телеграм-каналі "Якимівка".
Цього разу йдеться про Олену Золомихіну із села Новоданилівка. До повномасштабного вторгнення вона працювала в українській поліції, а після окупації швидко переметнулася на бік ворога. Зараз прихильниця "руського міра" активно займається "промиванням" мізків маленьких жителів регіону.
Її брат Євген Золоміхін також раніше працював правоохоронцем. Після 24-го лютого він зрадив свою країну, але не професію - став поліцаєм при окупантах. На фото, опублікованому в пабліку, збоку від колаборантки стоїть Денис Шостак - їхній колега по держзраді. До того, як вступити в окупаційні правоохоронні органи, він працював поліцейським у Давидівці.
Нагадаємо, що суд виніс вирок директорці школи в Мелітопольському районі, яка співпрацює з окупантами.