![В Мелитополе пропаганда перепутала собак с курортниками (видео)](/images/news/2023/06/321838.jpg?1686414754)
У Мелітопольському районі пропагандисти забрехалися до такої міри, що до списку нібито численних курортників записали собак.
Російська пропаганда бреше завжди. Це стало зрозуміло з перших днів окупації Мелітополя. І триває зараз - особливо після початку активних бойових дій на Запорізькому напрямку.
"Леопарди", якщо вірити рашистам, знищують ледь не десятками, "Хаймарсів" прибили більше, ніж Україні поставили союзники, а рахунок приземлених "Байрактарів" узагалі йде на тисячі.
З початком активізації ЗСУ на Запорізькому напрямку брехні у виконанні пропагандистів стало в рази більше. За невмілим сарказмом у виконанні кремлівських, з дозволу сказати, авторів, виразно відчувається страх. Однак це зовсім інша історія...
Чергове дно окупантами було пробито в Кирилівці - яка, якщо вірити пропаганді, щосили готується до курортного сезону - як запевняють місцеві колаборанти, він складеться для них якнайпрекрасніше.
- Зараз у Запорізькій області не особливо вдала погода для відпочинку на морі, але охочих туди вирушити все-одно вистачає, - почали чергову "правдиву" історію пропагандисти.
Щоправда, тут же поскаржилися: потенційні відпочивальники стикаються з нестачею транспорту. Виходить, що за 15 місяців окупації рашисти не змогли налагодити більш-менш притомне транспортне сполучення.
- Нам пишуть, що люди спробували поїхати в Кирилівку, але, прийшовши на автовокзал, виявили досить пристойну чергу з таких самих охочих.
Причина стовпотворіння проста - маршрутки до Кирилівки з Мелітополя їздять приблизно раз на дві години. Тому всіх охочих вмістити не можуть.
З огляду на чималі, за словами пропагандистів, черги на маршрутки, слід було очікувати, що дехто все ж таки до моря дістався. Мабуть, щоб це довести, телеграм-пабліки рашистів публікують фото та відео.
Але от біда - на них не видно жодного курортника. За винятком собак, наявних на відео.
Не виключено, що за нинішніх "тривожних" часів для окупантів і собаки - курортники.
А люди, якими б "ватниками" вони не були, навряд чи ризикнуть поїхати в Кирилівку - нехай навіть на кілька годин. Тому що місцеві бази відпочинку кишать військовими рф. А в разі чого, ЗСУ до селища запросто дістають - цілей там хоч греблю гати.
Адже прилітає вже не те що в Кирилівку - на Арабатську стрілку, яка за 130 кілометрів від лінії фронту розташована.