![В Мелитополе гауляйтера в отставке уличили в чудовищной лжи на горе с подрывом Каховской ГЭС (фото, видео)](/images/news/2023/06/321861.jpg?1686430991)
Ці кадри мами, що сиділа на даху затопленого будинку на лівобережжі Херсона, якій військові ЗСУ передавали воду та їжу, облетіли весь світ.
12-річного Максима та його сім'ю захисникам дивом вдалося евакуювати на човні з Чайок-2, що під Олешками. Дивом, бо це - територія все ще окупована ворогом. Удень родину, яка благала про допомогу на даху будинку, помітив дрон військових.
Отак, хлопці із ЗСУ допомогли родині.
Але, як казав Гебелс, чим жахливіша брехня, тим охочіше натовп вірить у неї. Дотримуючись цієї логіки, розжалуваний начальник військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району Андрій Сигута, вирішив хоч чимось прославитися і підлизати окупаційній владі. Тож, роздаючи наліво і направо інтерв'ю, Сигута заявив, що це, виявляється, цитуємо: "військові російської армії допомагають жителям сіл Херсонської області". Збрехав і не почервонів.
І тут посипалися меми на адресу мелітопольського відчайдушного брехуна - діда Щукаря:
- А ось так кацапські безхребетні, які люблять красти все підряд, від унітазів до пісень та історії, крадуть українські відео, видаючи за свої.
- Це в той час, коли боягузливі кацапи, драпаючи від великої води після підриву греблі, кинули населення окупованих територій напризволяще.
Як було насправді, розповів хлопчик Максим. Спочатку його родина перебувала на 2 поверсі в будинку і пробули там десь годину. Потім вода почала затоплювати будинок, тому їм довелося забратися на горище.
Журналісти також зафіксували на відео момент зустрічі дитини з військовим, який за допомогою дрона передав родині воду. Захисник запитав у дитини: "Ти водичку зловив? Я тобі скидав". Максим, побачивши військового, підбіг його обійняти і подякувати.
Утім, не виключаємо, що навіть після цього відео, мелітопольські любителі "русского міра" будуть вигукувати: "Ви все врете!". Адже ця фраза вже стала інтернет-мемом і типовою сепарською відповіддю на все, що не вкладається у ватний світогляд рашистів.