![Завтра мелитопольцы смогут проститься с погибшим на фронте земляком (фото)](/images/news/2023/06/321875.jpg?1686467988)
Вимушені переселенці з Мелітопольщини, які мешкають у Запоріжжі, мають можливість провести в останню путь свого героїчного земляка.
6 червня стало відомо про ще одну втрату на фронті. На Авдіївському напрямку загинув 23-річний житель села Нововасилівка Олександр Панов. Після закінчення Мелітопольського професійного коледжу культури і мистецтв хлопець працював у військовому оркестрі в/ч 3033. А після повномасштабного вторгнення Олександр узяв зброю до рук і став на захист своєї країни.
У загиблого воїна залишилися дружина та трирічна донька. Відомі мелітопольські волонтери Валерій Газаєв та Олександр Любишко перерахували на картку дружини полеглого захисника 20 000 грн від небайдужих українців.
Прощання з Олександром Пановим відбудеться завтра, 12 червня, о 9:00 на Кушугумському кладовищі. Вічна слава і пам'ять герою!