![Стало известно, куда в Мелитополе сегодня ночью рашистам от ВСУ прилетело](/images/news/2023/06/321969.jpg?1686564504)
Сьогодні, приблизно, о нуль годині вибух розбудив багатьох мешканців Мелітополя.
Найгучніше було в районі Нового Мелітополя і Юрівки, залізничного вокзалу. Як стало відомо РІА-Мелітополь, приліт був у депо. Вдарили по тепловозу, який використовувався для транспортування палива для російської армії.
Окупанти, природно, посилили фільтраційні заходи після втрат. Вони ходять з обшуками по домівках і квартирах. Під підозру насамперед потрапляють люди з українськими паспортами. До них, принаймні, найбільше запитань у військових.
Ба більше, для контролю, зокрема й своїх, орки встановили камери відеоспостереження між Мелітополем і Генічеськом. Про це повідомляє Центр Інформаційного спротиву.
Раніше росіяни суттєво збільшили кількість камер у Мелітополі, де розташована окупаційна адміністрація.