Сьогодні в Мелітополі пропагандисти зі шкіри геть лізуть, щоб показати картинку нібито пишного святкування Дня росії.
Але навіть після року окупації стало зрозуміло, що мелітопольські любителі руського міра здебільшого по горло ситі цим самим «руським міром». Залишився тільки страх відповідальності за зраду. А гаулейтери більше навіть не підкуповують народ концертами і гулянками, як це було минулого року.
Пам'ятаєте, які танцюльки в парку влаштували рашисти у 2022 році?
Сьогодні з самого ранку на вулицях Мелітополя жодною святковою атмосферою і не пахне. Хіба що білборди споганили все місто.
- Людей майже немає. Маршрутки їздять вкрай рідко. По годині доводиться чекати, щоб дістатися з мікрорайону на Піщану. Жодного святкового настрою немає в людей. В очах туга, у душі депресія. І це не тільки в нас, а й у самих військових. Їх, до слова, сьогодні в місті було дуже мало. Російських солдатів, одягнених за формою і з автоматами, бачив тільки у двох точках: на «Елене» та біля гуртожитку. Навіть самі рашисти, коли їх місцеві жителі заради приколу вітають зі святом, відповідають: "А, що за свято сьогодні?" Таке відчуття, що й самі вже не раді, що прийшли до нас із війною, - ділиться своїми спостереженнями читач РІА-Мелітополь.
До того ж, у Мелітополі мешканці активно не просто обговорюватимуть, а засуджують тактику путіна - зробити з півдня України виїжджену землю. Спочатку підірвали Каховську ГЕС. Якої катастрофи від них очікувати тепер, уже тільки можна гадати.