![Гауляйтер Запорожской области наградил побрякушками двоих предателей и одну “гойду” (фото)](/images/news/2023/06/322176.jpg?1686766356)
Гауляйтер Запорізької області Є.Балицький на економічному форумі в Санкт-Петербурзі не тільки краденими черешнею і пшеницею фарцував. Принагідно він ще нагородив непотрібними бранзулетками трьох "діячів" з рф.
Бактерії не помиляються - Балицький як об'єкти для нагородження вибрав найзапекліших мерзотників з усіх можливих.
Отже, фейковим орденом "За заслуги перед Запорізькою областю" I ступеня було нагороджено "блогерів" Михайла Онуфрієнка та Юрія Подоляку, а також російського актора, що вижив з розуму, та псевдо-священика Івана Охлобистіна.
Почнемо за ступенем зростання негідництва.
"Діагноз відомий давно"...
Зрадник України Михайло Онуфрієнко. Народився 1965 року в Харкові.
Михайло Онуфрієнко
Цей був любителем русского мира завжди. У 2004 році брав активну участь у Помаранчевій революції, підтримуючи Віктора Януковича. У 2009 році став співзасновником проросійської громадської організації "Вєлікая Русь - росія, Україна, Білорусь". Через чотири роки близько трьох десятків дрібних організацій, зокрема "Велика Русь", об'єдналися в "Громадянський форум Харкова" для підтримки того ж Віктора Януковича під час Революції гідності.
Підзаробивши на підтримці шапочного злодія, 2014 року, після початку російсько-української війни, втік до росії, а за деякий час - до анексованого Криму.
30 березня 2022 року прокуратура Криму і Севастополя відкрила кримінальне провадження проти Онуфрієнка. Його звинувачували в поширенні дезінформації з метою виправдання військової агресії росії проти України
На сьогоднішній день працює в соцмережі LiveJournal і власному Телеграм-каналі. У своїх статтях і відео Онуфрієнко називає українських військових ворожою силою, Революцію Гідності - "державним переворотом", війну росії проти України - "звільненням від фашистів".
3 травня 2022 року відеохостинг YouTube повністю видалив основний канал Михайла Онуфрієнка через "порушення умов використання".
Також Онуфрієнко співпрацює з "ватним" сайтом "На самом деле", засновником якого є ще один нагороджений гауляйтером зрадник України - Юрій Подоляка.
"Вчасно зрадити - це не зрадити, це передбачити"
Подоляка народився 1975 року в Сумах. У 2004 році, під час Помаранчевої революції підтримував Ющенка, проте вже у 2013-му різко змінив позицію...
Червень-2022. Санкт-Петербург. Гауляйтер Запорізької області Є.Балицький (ліворуч) нагороджує фейковим орденом "За заслуги перед Запорізькою областю" I ступеня проросійського блогера Юрія Подоляку.
19 травня 2022 року Сумська обласна прокуратура повідомила блогеру про підозру в поширенні інформації, яка містить виправдання збройної агресії Російської Федерації проти України.
15 січня 2023 року додано до санкційного списку України. У підставах для накладення санкцій зазначено, що Подоляка публічно закликав до агресивної війни, виправдовує і визнає законною збройну агресію РФ проти України, тимчасову окупацію території України. Крім цього зрадник:
- прославляє представників збройних формувань рф, зокрема, ПВК Вагнера;
- бере участь у поширенні дезінформації та пропаганди, спрямованих на підтримку війни проти України та російської окупаційної політики;
- веде свій Телеграм-канал, на якому публікує відверту єресь щодо російського вторгнення в Україну.
Гойданута істеричка
І вишенька на торті: російський актор Іван Охлобистін.
Червень-2022. Санкт-Петербург. Гауляйтер Запорізької області Є.Балицький (ліворуч) нагороджує фейковим орденом "За заслуги перед Запорізькою областю" I ступеня російського актора Івана Охлобистіна.
Його батько був 62-річним головним лікарем, а мати - 19-річною студенткою.
Охлобистін з’їхав з глузду вже давно. Він сумнозвісний абсолютно огидними гомофобними та антиукраїнськими шовіністичними висловлюваннями, підтримкою сепаратистів на території України та анексії Криму росією. Занесений до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.
У 2014 році "актор" підписав колективне звернення "Діячі культури Росії - на підтримку позиції Президента щодо України і Криму".
29 листопада 2016 року Охлобистін написав заяву з проханням про надання громадянства ДНР. Наступного дня прохання було задоволено.
Уже 2 грудня 2016 року СБУ відкрила кримінальне провадження проти Івана Охлобистіна за статтею "Створення терористичної групи чи терористичної організації).
У 2022 році Іван Охлобистін, як і слід було очікувати, підтримав вторгнення Росії в Україну, а також організував флешмоб "Работайтє, братья".
Наприкінці жовтня 2014 року Служба безпеки України заборонила Івану Охлобистіну в'їзд в Україну. Схожі рішення щодо актора в жовтні-листопаді оголосили Латвія та Естонія.
19 жовтня 2022 року його внесено до санкційного списку України.
Також є автором одного з найвідоміших мемів війни. 30 вересня 2022 року Охлобистін виступив на концерті на честь "приєднання" до росії ДНР, ЛНР, а також Херсонської та Запорізької областей. Прокремлівський актор виголосив полум'яну промову, в якій назвав війну в Україні "священною війною". Також він запропонував ввести в обіг нібито давньоруське слово - "гойда".
Слово швидко пішло в народ, ставши синонімом провалів російської армії в Україні.
Хороша підібралася компанія. Як таких не нагородити?
Сподіваємося, зазначені персонажі, сидячи на лаві підсудних у Гаазі, не погребують орденичками на тюремну робу вдягнути...