![В летнем дневном лагере при бердянской школе детей заставили писать письма оккупантам на фронт](/images/news/2023/06/322385.jpeg?1686955383)
На фото зафіксовано, як діти молодшого та середнього шкільного віку переписують заздалегідь заготовлений текст, малюють Zетки, та клеять георгіївські стрічки.
Очолює школу №6 Олена Ізотова — єдина з діючих на момент вторгнення директорів шкіл міста, хто пішов працювати на окупантів. Тепер разом з іншими зрадниками калічить українських дітей. Проте подібне відбувається у всіх освітніх закладах окупованих територій.
Вчителі-зрадники отримали завдання перетворити дітей на таких самих перевертнів. За рік роботи окупаційної школи лише по Бердянську назбиралося достатньо свідчень про це. І це лише те, чого окупанти не приховують.
Примус до участі у пропагандистських заходах, вплив на свідомість, спроби вивідати у дітей, чи мають батьки та знайомі проукраїнські погляди — це реалії російської школи, повідомляє «Бердянськ Сьогодні».
Раніше ми писали, що які наслідки підриву рашистами Каховської ГЕС для Запорізької області.