![Военные вывозят свои семьи – мэр Мелитополя Иван Федоров о ситуации на Запорожском фронте (видео)](/images/news/2023/06/323013.jpg?1687594000)
Ворог зазнає великих втрат на тимчасово окупованій частині Запорізької області, як на фронті, так і в тилу.
У зв'язку з цим російські військові захоплюють дитячі садки, школи, де розміщують свої шпиталі. Так, буквально вчора Генштаб повідомив про відкриття чергового такого госпіталю в селі Чкалове, куди відразу окупанти завезли двома вантажними авто медобладнання. Крім того, Мелітопольський міський голова Іван Федоров підтвердив нашу інформацію про те, що частину поранених військових рф транспортують авіацією:
- Стало набагато більше вертольотів. І бувають дні, коли просто щогодини летять екіпажі, та так низько, що ледь не зачіпаючи дахи будинків. Також є дані, ми їх ще будемо перевіряти, що вертольотами вони вивозять поранених у Крим. Природно, тільки офіцерський склад або якихось керівників, - повідомив в ефірі національного телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров.
Крім того, у військових почалася паніка і, як наслідок, вони вивозять свої сім'ї до Росії. За інформацією Івана Федорова, таке відбувається в курортному Бердянську.
- Паніка ще й у тому, що їхні пропагандисти стали розповідати про те, що села Урожайне поруч із Волновахою і Садове (Пологівський район) не захоплені ЗСУ. Але найголовніше, що наш Генштаб ні про що таке не повідомляв, а рф уже поспішає про щось сказати. Ну, точно в цих населених пунктах теж щось відбувається. А звідси й паніка в стані ворога, - прокоментував мер.
Сьогодні ранок, нагадаємо, почався з вибухів у Михайлівському районі.
94299" data-width="100%">