![Проблемы? Звони губернатору - мелитопольцы с юмором реагируют на переворот на болотах (фото)](/images/news/2023/06/323027.jpg?1687598423)
Незважаючи на смуту, влаштовану Пригожиним, у мережі особливої популярності набув головний гауляйтер Мелітополя Є.Балицький.
24 червня на росії почалося і триває яскраво. Мелітопольці спостерігають за переворотом жаб і гадюк, як за сюжетом захоплюючого фільму. І цей сюжет розігрується по нотах. Мелітопольці, які прокинулися від цікавих новин суботнього ранку, продемонстрували неабияке почуття гумору.
Так, вони вже оголосили про створення в Мелітополі ПВК Балицький. Хтось пригадав гауляйтеру його пропагандистські білборди з текстом: "Проблеми? Дзвони губернатору", і зазначив, що саме час набрати заповітний номерок. Не залишився осторонь політичного трупа Є.Балицького і блогер Анатолій Шарій.
У відповідь на лаконічний і двозначний пост псевдо-губернатора "Запорізька область разом із президентом", Шарій уточнив: "Балицький із Зеленським".
Мелітопольці чудово розуміють, що Пригожин, безумовно, терорист не менший за Шойгу, ось тільки, на відміну від останнього, вміє воювати. А тому градус стрімко підвищується... У Мелітополі колаборанти і вояки, очікувано в паніці. З самого ранку військові вивозять свої сім'ї з окупованого міста. А долар в обмінниках уже продають по сто рублів, хоч ще кілька днів тому він був по 80-82 рубля.
Ну, і на закуску. Лише за кілька днів до болотної смути ПВК "Вагнер" у Мелітополі оголосив про створення військової поліції для перевиховання військових рф. В оголошенні охочим обіцяли цікаву роботу, свободу дій і зарплату в 240 тисяч рублів. Хто знає, на якій стадії набір?
Загалом, жабогадюкінг набирає обертів, події розвиваються так стрімко, що аж дух перехоплює, і щось свідчить, що ми вже не напередодні грандіозного шухера. Грандіозний шухер таки настав...