UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 20:24

Скандал із відновленням "Охматдиту" за завищеними цінами: у МОЗ відреагували

Сьогодні, 20:10

Не ракетний удар. NYT дізналося, як був ліквідований лідер ХАМАС

Сьогодні, 19:49

Генштаб розглядає добровільний призов без ТЦК

Сьогодні, 19:40

У Запоріжжі водій підстрелив пішохода за те, що то пролив каву на його автівку

Сьогодні, 19:39

Масштабна пожежа знищила частину заповідника на острові Бірючий біля Кирилівки (відео)

Сьогодні, 19:30

The Insider дізнався, кого отримала та віддала Росія по обміну з Заходом

Сьогодні, 19:15

У ГУР прокоментували атаку на російську авіабазу у Сирії

Сьогодні, 19:00

США занепокоєні просуванням РФ в Україні - Остін

Сьогодні, 18:40

Україна у липні запустила більше ударних дронів, ніж РФ, - Forbes

Сьогодні, 18:33

Черговий ухилянт: мешканець Запорізької області заплатив водію з Буковини 8,5 тис. євро за перетин кордону

Сьогодні, 18:30

Окупанти встановили в Мелітополі нові тарифи на вивезення сміття – ви здивуєтеся, хто заплатить більше за всіх

Сьогодні, 18:20

Обмін ув'язненими між РФ та Заходом. До списку увійшли 24 людини, серед них є кілер, - CBS

Сьогодні, 18:08

Стало відомо, у кого з пенсіонерів знизяться виплати у серпні

Сьогодні, 18:00

Вибори в США: демократы розпочали голосування за висування Гарріс в президенти

Сьогодні, 17:50

Три чверті українців повідомили про втрату друзів на війні, понад 20% - про загибель рідних

Сьогодні, 17:28

Блінкен передав Ірану послання після вбивства ватажка ХАМАС, - CNN

Сьогодні, 17:27

Вода з вашою заваркою вже - мелітопольці запрошують окупантів на чай з іржавої води

Сьогодні, 17:15

Тренер назвав 12 способів, які допоможуть суттєво покращити здоров'я

Сьогодні, 17:00

Катастрофічна ситуація в окупованому водоканалі Бердянська: подробиці (фото)

Сьогодні, 16:50

У Росії масово відкривають кримінальні справи через корупцію в армії, - ГУР

Сьогодні, 16:34

РФ відкрила залізницю в Маріуполі: стало відомо, як це вплине на логістику війни

Сьогодні, 16:23

Російський депутат із Кавказу закриє алкомаркеты в Мелітополі - що придумав

Сьогодні, 16:11

ЦАХАЛ заявив про ліквідацію командира військового крила ХАМАСу

Сьогодні, 16:11

У Запоріжжі спіймали браконьєра з пневматичною рушницею (фото)

Сьогодні, 15:47

Шмигаль пояснив Єврокомісії позицію України щодо санкцій проти "Лукойлу" та транзиту нафти
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    19

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Мелик

    25 июня 2023, 17:07

    Трындеть могут многие! А что сделала для стариков которые не в состоянии даже по городу передвигаться? Уже не один раз призывает выехать! А как полулежачему с лежачим это сделать реально? Работает на показуху и не более!Поэтому пусть лучше молчит и не трындит лишнего!

    user avatar Гость

    25 июня 2023, 15:32

    Придурку ниже ,очень вкусные консервы ,натуральные,без вашего гмо.

    user avatar Андрей

    25 июня 2023, 10:29

    Конченная католичка. А кто же ей верит.

    user avatar Гость

    25 июня 2023, 09:13

    Жалятся тут типа старые не могут выехать. Вы мрази лучше расскажите как вы за оба щекана русские консервы даровые жрете и пенсий по две в месяц получаете. Кто же от такого сбежит??? ))))))) Во твари подлые и продажные.

    user avatar Гость

    25 июня 2023, 09:02

    Эй вы - ждуны и жруны поганые! Крысье жыдовско-бандеровское! К вам призыв уфигачивать с территории РФ на всех четырех костях - к ляхам, в гейропу, торговать очком. А ну подстилки бандерские - бегом марш! И это с концами - там вы и останетесь навсегда - назад вы твари продажные никому тут не нужны. Воспитывайтесь в гей-культуре ЕС и драйте румынам унитазы )))))))))))

    user avatar Гость

    25 июня 2023, 07:33

    Придурку ниже в России настойку боярышника не продают

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 23:07

    Андрюша,пусть твоих родителей верещук вывезет,а я в окопы в 67 лет уже не гожусь,и деду 92,так что предложение неуместно....если бы не такие как верещук и воровитых чиновники,и ты бы сейчас не в окопе сидел,а с родителями,так что сиди и дальше в окопе за Зелю и олигархов...

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 23:00

    Министр дегенерации верещук, скоро ты, тварина бандеровССкая, будешь призывать покинуть кУев!

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 21:35

    Заебали эвакуаторы хуевы...бля народ сидите дома! Если тикать то бегите через Крым или Ростов...и в Европу...а если попадете на свободную территорию ...то писдец ...мужиков отловят военкомат...и всё ...в окопы ..и барыг будете содержать западенцев...сидите ..и не пытайтесь пытаться...да поможет вам господь!!

    user avatar Андрей

    24 июня 2023, 20:56

    Моих родителей ты вывезешь? Подмени меня в окопе! Сможешь?!

    user avatar Таня

    24 июня 2023, 20:41

    Приедь,и вывези,деловая,и нас с неходячим дедом и семью животными!

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 19:58

    Вульгарный ватник протрезвел к вечеру. Сегодня не удалось украсть в аптеке боярышник?

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 19:50

    верещук, тварь уЁбищная, иди на х..й! Хотя, кто на такое чучело позариться.

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 18:34

    По ходу не только от педарасян, но и от местного населения.

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 18:10

    Верещук еще прошлой осенью говорили, выезжайте кто может, идет подготовка к освобождению города от пидарасян.

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 18:05

    Поддерживаю 1 гостя! Чонгар перекрыт, на Ростов перекрыто. Через Чаплинку пропускают только спец.транспорт. Для давно отъехавших - Васильевка закрыта с декабря.

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 17:44

    Вате ниже - Верещук обратилась к людям а не к недоразвитым идиотам, вате, или прарасейской сволоте. Людям надо покинуть город, остальным остаться, для утилизации.

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 17:38

    Ну раз верещук сказала сейчас все побегут из Мелитополя ... в Кирилловка на выходные :)

    user avatar Гость

    24 июня 2023, 17:34

    А жители Мелитополя призвали Верещук идти в жопу! Пешком!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.