Міністр реінтеграції закликала жителів Мелітополя покинути окуповане місто
Міністр реінтеграції закликала жителів Мелітополя покинут
24 червня 2023, 17:06 | Переглядів:
Українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Мелітополі, мають тимчасово "виїхати в треті країни".
Про це заявила віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.
- Звертаюся до жителів тимчасово окупованих територій України. Вкотре закликаю докласти всіх зусиль, щоб виїхати з ТОТ на підконтрольну територію або в треті країни, - наголосила вона.
За словами Верещук, на тимчасово окупованих територіях тривожно, і це не дивно. Окупаційні чиновники ще мають трохи часу забратися звідти. Деякі з них уже збирають речі.
Раніше, Ірина Верещук знову закликала українців у жодному разі не співпрацювати з окупантами та не оформляти російське громадянство. За словами Верещук, Російська Федерація продовжує демонструвати свою нетерпимість до тих, хто не хоче брати російський паспорт і йти на співпрацю. При цьому Ірина Верещук вважає, що робити цього не можна в жодному разі.
- Моя державна позиція залишається незмінною. Це - територія України, хоч і тимчасово окупована. Мій заклик до громадян також залишається незмінним від самого початку широкомасштабного вторгнення. Не йдіть на співпрацю з окупантами, не беріть російських паспортів. За можливості виїжджайте або дочекайтеся нашої армії. Ми обов'язково деокупуємо ці території!" - ідеться в повідомленні.
Трындеть могут многие! А что сделала для стариков которые не в состоянии даже по городу передвигаться? Уже не один раз призывает выехать! А как полулежачему с лежачим это сделать реально? Работает на показуху и не более!Поэтому пусть лучше молчит и не трындит лишнего!
Жалятся тут типа старые не могут выехать. Вы мрази лучше расскажите как вы за оба щекана русские консервы даровые жрете и пенсий по две в месяц получаете. Кто же от такого сбежит??? ))))))) Во твари подлые и продажные.
Эй вы - ждуны и жруны поганые! Крысье жыдовско-бандеровское! К вам призыв уфигачивать с территории РФ на всех четырех костях - к ляхам, в гейропу, торговать очком. А ну подстилки бандерские - бегом марш! И это с концами - там вы и останетесь навсегда - назад вы твари продажные никому тут не нужны. Воспитывайтесь в гей-культуре ЕС и драйте румынам унитазы )))))))))))
Андрюша,пусть твоих родителей верещук вывезет,а я в окопы в 67 лет уже не гожусь,и деду 92,так что предложение неуместно....если бы не такие как верещук и воровитых чиновники,и ты бы сейчас не в окопе сидел,а с родителями,так что сиди и дальше в окопе за Зелю и олигархов...
Заебали эвакуаторы хуевы...бля народ сидите дома! Если тикать то бегите через Крым или Ростов...и в Европу...а если попадете на свободную территорию ...то писдец ...мужиков отловят военкомат...и всё ...в окопы ..и барыг будете содержать западенцев...сидите
..и не пытайтесь пытаться...да поможет вам господь!!
Поддерживаю 1 гостя!
Чонгар перекрыт, на Ростов перекрыто.
Через Чаплинку пропускают только спец.транспорт.
Для давно отъехавших - Васильевка закрыта с декабря.
Вате ниже - Верещук обратилась к людям а не к недоразвитым идиотам, вате, или прарасейской сволоте. Людям надо покинуть город, остальным остаться, для утилизации.