![Как Мелитопольские предатели из-за “Вагнера” коричневые линии рисовали (фото)](/images/news/2023/06/323069.jpg?1687634819)
Захоплюючий атракціон під назвою "Марш Пригожина на Москву" - як, у принципі, і говорили найбільш холодні голови - закінчився "договорняком". Однак зрадники Мелітополя за ці дві доби встигли добряче злякатися.
У першу добу після початку походу дивувала безмовність наших колаборантів. Ніхто з них 23 червня взагалі ніяк не коментував того, що відбувається. І тільки після полудня, 24 червня, отримавши відмашку з кремля, посипалися шаблонні слова про підтримку "президента Путіна і проти громадянської війни".
Причому деякі з них були дуже схожі.
- Дорогі жителі Запорізької області! Всі ми зараз стежимо за новинами і стурбовані ситуацією, що склалася. Але ніщо не зможе зломити єдність нашого народу. Ми єдина країна, яка йде до єдиної мети - стабільного і безпечного майбутнього! - писав у своєму телеграм-каналі гауляйтер Запорізької області Є.Балицький.
- Ситуація, яка зараз склалася, викликає у всіх нас стурбованість. Але кожен має чітко розуміти, що вона дуже яскраво підсвічує необхідність нашої єдності перед складнощами, які постають на нашому шляху, - вторила йому гауляйтерка Мелітополя Галина Данильченко.
Окремою заявою відзначилися у фейковому міністерстві з тарифів і цінового регулювання. Мабуть, дуже вже не хотілося кидати таку синекуру, як цінове питання.
- Те, що зараз відбувається, абсолютно неприйнятно. У найважчі часи нам усім необхідно об'єднатися в єдиний кулак! Тому ми всі - з нашим Президентом!
У принципі, практично однаковими заявами відзначилися всі "голови" тимчасово окупованих міст і районів. Але особливо вразила галяйтерка Якимівського району Юлія Губанова. Її широка посмішка і солодкі промови про те, що "все добре і Якимівка з президентом" ніяк не в'язалися з двома хлопцями в повному "параді", які маячили на задньому плані.
Окремо викотили всю "прогресивну молодь" Мелітополя і не тільки його. "Блогери" і "журналісти" Ілля Рева, Мирослава Бутенко, Поліна Бойко, Аміна Гончаренко та інші майбутні фігуранти кримінальних справ за зраду Батьківщини. А також Микита Романенко, який вже точно на реальний і солідний термін собі напрацював.
Пожвавилася також і керівник "Народного фронту" Любов Колесник, і головний "ополченець" Запорізької області Ігор Бабицький...
- Сьогодні подібні ситуації неприпустимі. Коли наші хлопці, наші герої б'ються за нашу свободу, за нашу Батьківщину, ми повинні бути всі разом. Зрадники мають бути покарані.
Остання фраза звучить як знущання - зараз Пригожину і "вагнерам" нібито пообіцяли недоторканність, кримінальну справу проти засновника ПВК припинено, і всі повертаються по своїх "тилових таборах".
Уже з'явилося кілька версій, чому ж це сталося. Одна з найцікавіших, хоча і дещо конспірологічних - все це була "постановка", покликана знову згуртуватися навколо "лідера", який з усіма домовився і врятував росію від громадянської війни. Тим паче, що особисто Путін із "терористами" переговорів не вів, а доручив цю справу нелегітимному "лідеру" Білорусі Лукашенку.
Утім, версій такого "провального фільму" зараз буде представлено безліч.
Ясно одне: як же злякалися зрадники Мелітополя. Вони точно знають: історія і з "вагнером" далеко не закінчена. А вже з наступом ЗСУ ще навіть і не починалася...