![Ярая любительница русского мира сбежала из Мелитополя в "загнивающую" Германию (фото)](/images/news/2023/06/323386.jpg?1687952141)
Зазвичай мізки шанувальників "русского міра" в Мелітополі настільки промиті, що вони непохитно вірять у його уявні цінності. Однак є й персонажі, про яких можна сказати: "Дурень дурнем, а мила не їсть".
Один із таких персонажів - 24-річна Анастасія Шрамко, яка проживає в Мелітополі, на проспекті 50-річчя Перемоги.
езважаючи на молодість, встигла міцно закріпитися в списку запеклих зрадників.
До війни Шромко була художнім керівником Мелітопольського авіамоторного коледжу. Однак після окупації міста одразу ж почала співпрацювати з рашистами.
- Після окупації та переоформлення цього навчального закладу продовжила працювати на окупантів. Була ведучою багатьох пропагандистських заходів. Неодноразово виїжджала на зліт подібних активістів-пристосуванців до Криму, - пише телеграм-канал "Суки Мелітополя".
Але навесні 2023 року в Мелітополь стали все частіше прилітати "привіти" від української артилерії. До того ж, по Медовому місту поповзли тривожні для зрадників чутки про швидкий контрнаступ ЗСУ.
І тут Анастасія різко розхотіла любити русскій мір - і по-швидкому втекла до Німеччини.
- Наразі перебуває в місті Росток, подала заяву на соціальну допомогу і житло від німецької держави як біженка, яка постраждала під час окупації міста від РФ.
У редакції телеграм-каналу "Суки Мелітополя", за словами його співробітників, є докази колаборантської діяльності під час окупації міста.
У коментарях до цієї новини небайдужі люди, окрім побажань "добра і щастя" Анастасії, опублікували посилання на телеграм-канал українців у Ростоку. А також кілька порад, як максимально ускладнити зрадниці життя на "загниваючому Заході",
Здається, що Шромко буде не зручно жити в Німеччині після такого викриття співвітчизників.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".