У Мелітополі соціальний ліфт по-російськи працює щосили. Критерії відбору залишилися ті самі - ти розумним можеш і не бути, але русскій мір любити зобов'язаний.
Так, черговим таким "везунчиком" виявилася мешканка Мелітополя Марина Жолудь.
До війни Марина, м'яко скажемо, зірок з неба не хапала - працювала касиром у магазині побутової техніки "Ельдорадо".
Однак під час окупації Мелітополя справи Жолудь різко пішли в гору. Вже невідомо яким чином, але з незручного крісельця касирки Марину занесло одразу в "міністерство" туризму Запорізької області.
- Судячи з порожніх пляжів Азовського узбережжя, туристів цікавлять тільки окопи. У всякому разі, в місці їх розташування постійно перебувають "приїжджі люди". А "міністерство туризму" - це про добровільне відвідування туристами місцевих пейзажів, - пише телеграм-канал "Суки Мелітополя".
Однак реальність окупованої території - це окопи, мінні поля, бліндажі, госпіталі, забиті пораненими, банк крові, переповнені морги.
- І на цьому тлі Желудь бере участь у тренінгу з туризму на захоплених територіях у Москві (фото саме звідти).
Наступний зрадник - зовсім юний.
19-річний Віктор Кабанов також проживає в Мелітополі.
До війни навчався в Херсонській морехідці, складав присягу на вірність народу України. На людях завжди поводився так, ніби він затятий противник російського режиму.
Однак після того, як Мелітополь окупували, різко змінив свою позицію - і записався в поліцаї. Куди, як показує практика, влаштовуються зовсім уже "відбиті" персонажі. Що й підтверджують місцеві жителі.
- Серед однолітків неодноразово вихвалявся, що є свідком і учасником катувань проукраїнських громадян. Точно веде проросійську пропаганду.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".