![На выезде в Крым огромные пробки, в Мелитополе рашисты готовятся к "жесту доброй воли" - Наталья Гуменюк (видео)](/images/news/2023/07/323621.jpg?1688197415)
Українські захисники продовжують тиск на окупантів на півдні України. Не виключено, що російська окупаційна армія незабаром здійснить черговий "жест доброї волі".
Про це в ефірі телемарафону 30 червня сказала речниця ОК "Південь" Наталя Гуменюк. Коментуючи річницю визволення Зміїного, вона анонсувала новий "жест доброї волі".
Так росіяни свого часу назвали свою ганебну втечу з острова.
"Кожен такий "жест доброї волі", який росіяни демонстрували вже неодноразово за час повномасштабного вторгнення, відбувався під потужним тиском Сил оборони. Зокрема, і на півдні. Потужний тиск ми продовжуємо, тож варто очікувати "жестів доброї волі". Якщо не дочекаємося, то наздоженемо", - сказала речниця.
При цьому щодо звільнення ЗАЕС Гуменюк жодних прогнозів дати не може.
"Цілком імовірно, що відведення військ може бути провокацією, тому ми ретельно стежимо і реагуємо адекватно", - сказала вона.
Нагадаємо, в ніч на 22 червня російські окупанти заявили про вибух на Чонгарському мосту поблизу тимчасово окупованого Криму. За даними херсонського колаборанта Володимира Сальдо, удар був здійснений нібито англійською ракетою Storm Shadow. На мостах пошкоджено дорожнє покриття, а жертв серед людей немає.
У ГУР сказали, що це планомірна робота Сил оборони і партизанів, які чекають на повернення української влади до Криму. Російські загарбники звели понтонну переправу одразу після удару по Чонгарському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим з Україною.
Удари по мостах під Чонгаром на в'їзді до Криму суттєво ускладнили логістику для російських окупантів у Запорізькій області. Про це свідчать їхні швидкі темпи побудови понтонної переправи. А на в'їзді до Криму, за словами очевидців, багатокілометрові затори.
Після підриву Чонгарського мосту ворог намагається використати альтернативний шлях, який веде через Армянськ. Про це начальниця об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України капітан 1-го рангу Наталія Гуменюк.
"Росіяни бачать і розуміють, що спроби ремонтувати Чонгарський міст безрезультатні. Міст пошкоджений настільки, щоб не витримувати навантаження, яке передбачає пересування військової техніки та перевезення боєприпасів. Росіяни намагаються облаштувати понтонні переправи. Але якщо ми дісталися до мосту, то що заважає дістати до понтонних переправ? Вони продовжують це робити в очікуванні наступного "хлопка". Постараємося, щоб чекали недовго", - наголосила Гуменюк.