![В Мелитополе оккупанты "рисуют" местным жителям баснословные долги за коммуналку (фото)](/images/news/2023/07/323650.jpg?1688219860)
У Мелітополі окупанти, користуючись абсолютним безправ'ям місцевих жителів і творимим ними ж беззаконням, вирішили нажитися на людях за допомогою комунальних платежів.
Телеграм-канал пропагандистів нещодавно розмістив скаргу, де місцевий житель описав проблему - йому прийшла платіжка за воду з неймовірною сумою в п'ять тисяч рублів.
- А підкажіть, тарифи списувалися чи ні? Знайомому прийшло близько 5 тисяч рублів за воду. Він пішов у цей водоканал. А там сказали, а як ти доведеш, що показання з України залишилися? І що робити тепер? Наче лічильники хтось обнуляв.
У коментарях уточнилося: Валерій - саме так підписаний автор звернення - платив за всіма квитанціями, які регулярно приходили. І що з ними останнім часом "відбувається щось незрозуміле".
Ще одні почали скаржитися на подібну ситуацію з оплатою за газ.
- У нас така ситуація була з газом, у квітні прийшла квитанція на 5 тисяч, ми в незрозумілостях, але оплатили.
Інші радили "піти і розібратися". Однак Валерій відповідав: ходили, розбиралися. Нам відповіли: мовляв, проблеми індіанців шерифа не хвилюють.
- Там сказали тільки платити. Можна частинами. Ніхто навіть і не розбирався.
Усе це відбувається на тлі подорожчання комунальних послуг, яке сталося 1 травня 2023 року. Раніше комуналка дорожчала в листопаді-2022.
За новими тарифами, за кубометр води "звичайному" споживачеві треба платити 30 рублів за кубометр. Тобто, щоб води "натекло" на п'ять тисяч рублів, її потрібно витратити не менше 160 кубометрів. Це багатьом не під силу зробити навіть за рік, не те що за місяць.
Та й якість послуг залишає бажати кращого - здебільшого через хронічне небажання окупантів займатися проблемами мелітопольців. Через це постійно виникають різні аварії.
Одна з останніх трапилася в смт Веселе Мелітопольського району: на вулиці Чапаєва на глибині вісім метрів обвалилося кільце і перекрило схід каналізаційних стоків.