![Городская власть Мелитополя подготовила подарки выпускникам (фото)](/images/news/2023/07/323651.jpg?1688219028)
Через повномасштабне вторгнення Росії другий рік поспіль більшість мелітопольських школярів позбавлені можливості святкувати випускний у рідному місті.
Цього року випускниками стали понад 1300 учнів 9-х та 11-х класів мелітопольських шкіл. Хтось із них був змушений залишитися в окупації та продовжувати навчання онлайн. Іншим же довелося адаптуватися до нових умов далеко від дому.
Юні мелітопольці продовжують демонструвати високі результати під час проходження національного мультипредметного тесту. Цього разу відзначилися випускники ліцею №19 Данило Костенко та Олеся Біловол.
Хлопець, який отримав 200 балів з української мови, разом із сім'єю нині живе в Польщі. Данило планує вступати до Київської політехніки.
- Хочу вчитися та працювати у сфері IT, а саме розглядаються дві спеціальності: інженерія програмного забезпечення та комп'ютерні науки. Вибір був зроблений у такому напрямку через затребуваність професії та те, що за технологіями - майбутнє, - каже випускник.
А Олеся набрала найвищий бал з англійської мови. Дівчина вступає на спеціальність "Економіка та фінанси", бо планує надалі розвиватися в цій сфері. Міська влада Мелітополя підготувала подарунки випускникам, які перебувають далеко від дому. Вони нагадуватимуть їм про рідне місто.
- Наразі отримати подарунок можливо тим випускникам, які перебувають на підконтрольній Україні території, а після визволення Мелітополя зможуть забрати свої подарунки й ті діти, які наразі змушені жити за кордоном, або в окупації, - повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
Щоб отримати подарунок, мелітопольським випускникам необхідно заповнити форму за посиланням.