Псевдо-губернатор Запорізької області Є. Балицький вирішив вислужитися перед господарем, але мізків трохи не вистачило.
Трохи більше тижня тому, коли болотній імперії загрожував переворот, наш недогубернатор опублікував пост на підтримку Путіна. У ньому Є.Балицький був максимально проникливий. Постфактум, тобто коли стало зрозуміло, що путчу не бувати, він розповідає про підтримку кремлівському карлику від нього особисто і від свого кишенькового батальйону імені Судоплатова:
- Виїхав на позиції батальйону імені Судоплатова, бійці якого продовжують нести службу на одному з найбільш напружених напрямків фронту. Бойовий дух у хлопців, як завжди, високий, забезпечені всім необхідним, - написав Є. Балицький, не забувши докласти власне фото в повному екіпіруванні, зняте в якихось кущах.
Бла-бла-бла псевдо-губернатора про підтримку Путіна і "мужніх" добровольців, зовсім не так цікаво, як місце зйомки. Завдяки метаданим з'ясувалося, що фотозвіт Є.Балицького було знято неподалік від аеродрому "Кіровське" в Криму.
І тут варіантів зовсім небагато. Або саме Крим Євген Віталійович називає "одним із найбільш напружених напрямків фронту". Або у світлі невдалого наступу ПВК Вагнер вирішив втекти з окупованого Мелітополя.
Утім, коли справа доходить до Є. Балицького, все і так зрозуміло. За найменшої небезпеки він залишає місто. Рашисти повертають його назад під конвоєм, а потім як мавпочку водять містом, щоб показати "царька" народу. Син гауляйтера і зовсім перейшов на віддалену роботу в Дубаї.