![Очередные предатели Мелитополя: бухгалтерша-полицай и рокер-коммунист (фото)](/images/news/2023/07/323665.jpg?1688230705)
Які тільки черепашки не викидає на берег Мелітополя прибоєм русского мира. Зазвичай такі персонажі нічого не досягли за законної влади України, а з приходом окупантів можливостей для кар'єрного зростання в них з'явилося - хоч відбавляй. Головне - любити "визволителів".
Першою такою "любителькою" стала 40-річна мешканка Мелітополя Марина Солодовченко.
До війни працювала бухгалтером у ліцеї-інтернаті, що на вулиці Героїв Крут, 14.
- Після окупації міста підтримала русскій мір. Щиро ненавидить Україну, завжди мріяла жити в Росії. Однією з перших отримала паспорт рф, - пише телеграм-канал "Суки Мелітополя".
Зараз Марина працює бухгалтером у "поліції" Мелітополя. Хоче стати головним бухгалтером, та от біда - свого часу колаборантка не спромоглася здобути вищу освіту.
- Брак освіти намагається вирішити, навчаючись в окупаційному університеті (МГУ). Одночасно з нею за партою сидить і її син. Цей казус є предметом її гордості в приватних бесідах.
Крім цього, Солодовченко повністю підтримує терор проукраїнського населення, який ведуть поліцаї. І ратує за проведення СВО - до переможного, так би мовити, кінця.
Ще один кадр - 46-річний Сергій Чуряков. Як і Марина, затятий прихильник росії, терору проти проукраїнського населення.
Також, як і його "колега", одним із перших у місті отримав "курячий аусвайс".
- За професією оператор верстатів із ЧПУ. У минулому рокер. Вступив у міську "Компартію", очолювану Тарасом Геновим. Готовий взяти участь у міському ополченні, у разі прориву ЗСУ до Мелітополя. Але батальйон Судоплатова ігнорує.
Чуряков тією чи іншою мірою спілкується з усією верхівкою колаборантів і окупантів, які керують містом. Його батько, Олександр, також затятий шанувальник рф і особисто путіна.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV. Детальніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".