![Пытаются скрыть происхождение: оккупанты везут в Мелитополь товар без маркировки (фото)](/images/news/2023/07/323687.jpg?1688259737)
Росіяни приховано завозять до тимчасово окупованих українських населених пунктів підсанкційні товари. Мелітополь винятком не став - полиці магазинів заставлені продукцією сумнівного походження.
Уряд країни-агресора ухвалив постанову, яка дозволяє не маркувати товари, імпортовані на тимчасово підконтрольні росії території України, щоб приховати їхнє походження. У такий спосіб ворог намагається боротися з продовольчою кризою, яка посилилася після підриву Каховської ГЕС.
Водночас товари, які виробляються в окупованих населених пунктах, повинні обов'язково мати російське маркування, щоб продемонструвати приналежність захоплених територій до рф. І ось із цим у рашистів у Мелітополі біда. На складах залишилося ще досить багато упаковок, надрукованих до повномасштабного вторгнення росії в Украіїну. Тому через майже півтора року російської окупації місцеві жителі все ще купують морозиво і пиво, етикетки яких вкотре нагадують про те, що Мелітополь - це Україна.
Крім цього, в супермаркетах торгують фальсифікованою продукцією - росіяни роблять підробки під відомі українські торгові марки. Так, у кондитерських відділах можна навіть знайти цукерки з написом "Рошен", але нічого спільного з брендом вони не мають. Виготовляють їх у так званих "ЛДНР". Ба більше, окупанти до запровадження Указом гауляйтера Є.Балицького сухого закону змусили полиці магазинів і супермаркетів підробками горілки "Хлебный дар", "Хортиця", "Абсолют".