![В Мелитополе разыскали без вести пропавшую пенсионерку с потерей памяти (фото)](/images/news/2023/07/323697.jpg?1688281783)
83-річна мешканка Мелітополя Петрученко Марія Володимирівна 29.01.1940 р.н. пішла з дому в м. Мелітополь ще 23 червня і до сьогоднішнього дня її місце перебування було невідоме.
З початком окупації, в Мелітополі практично щодня пропадають люди. Доля багатьох із них понад рік невідома. Здебільшого, рашисти викрадають молодих чоловіків і жінок - тих, хто потенційно може чинити опір. Однак, і людям похилого віку також часто загрожує небезпека. У травні озброєні загарбники вивезли з власного будинку колишнього співробітника "Мелітопольгазу" та його батька 1958 року народження. Місцезнаходження чоловіків досі невідоме.
Як і незрозуміло, що сталося з 70-річною мешканкою Мелітополя, яка 25 травня вийшла з дому і не повернулася. Сталося це в мікрорайоні, відомо, що пенсіонерка прямувала до магазину Таврійський.
На щастя, деяких зниклих людей все ж знаходять небайдужі мелітопольці. Так, 83-річну Петрученко Марію Володимирівну, яка страждає на втрату пам'яті та зникла ще 23 червня, виявили живою та неушкодженою. Літня жінка була без взуття, дезорієнтована і не знала як потрапити додому. Небайдужі мелітопольці зв'язалися з родичами жінки за телефонами, вказаними в орієнтуванні в соцмережах. Де вона перебувала 9 днів невідомо.