![Немногочисленные курортники и вражеские вертолеты над головами: как отдыхают в оккупированной Кирилловке (видео)](/images/news/2023/07/323706.jpg?1688285288)
"Русский мир" звільнив курортне селище Кирилівка від відпочивальників, а місцевих жителів - від заробітку. Якщо раніше в липні на Центральному пляжі в Кирилівці ніде було яблуку впасти, то тепер рахунок йде на десятки.
Так пляж виглядав в аналогічний період у довоєнний час до приходу російських загарбників.
Тепер багато українців були змушені виїхати на підконтрольну Україні територію, щоб бути в безпеці, а курортне селище абсолютно безлюдне, дороги і пляжі практично порожні. Лише нечисленні відпочивальники із захоплених регіонів все ж таки ризикнули насолодитися теплим морем без медуз і ласкавим сонцем.
А в небі над пляжами раз у раз проносяться винищувачі, військові гелікоптери і літають ракети рашистів. Чергову ворожу "пташку" відпочивальники помітили вчора на Центральному пляжі в Кирилівці. На вкрай низькій висоті буквально по головах відпочивальників пролетів російський вертоліт.
95009" data-width="100%">Попри всі потуги рашистів у Кирилівку, яку окупанти перетворили на величезну військову базу, не заманити на відпочинок велику кількість туристів ні з Мелітополя, ні з Росії. Немає безпеки, там де рашисти прикриваються мирними жителями як живим щитом. Але наше море обов'язково дочекається відпочивальників, коли українську землю буде очищено від російських фашистів, так само як Азовське море очистилося від медуз.