![В Кирилловке оккупанты с автоматами массово грабят гостевые дома и отбирают жилье у местных (фото)](/images/news/2023/07/324011.jpg?1688586414)
У Кирилівці початок курортного сезону ознаменувався новою хвилею націоналізації майна. Здебільшого російські загарбники у змові зі зрадниками забирають приватні будинки.
Цікаво, що відбирання майна збіглося із завезенням нових підрозділів російської армії, про яке ми повідомляли буквально днями.
- Здебільшого за наводкою колаборантів рашисти ходять тими будинками, з яких власники виїхали на підконтрольну Україні територію або закордон, але поселили в себе батьків, знайомих. Вимагають документи на будинок і прописку. Якщо таких немає, то просто виселяють. Намагалися виселити батьків пожежного нашого, - розповідає житель Кирилівки.
У будинках, непридатних для життя, а в Кирилівці такі з'явилися після того, як у них відрізали електрику за несплату боргів, зокрема й колаборантами, які оселилися в чужих помешканнях, триває повне пограбування майна. Будинок голови селищної ради Івана Малєєва, якого орки двічі брали в полон, був розграбований в першу чергу.
У ньому встигла пожити і колаборантка Тетяна Шевченко.
У мирний час мадам працювала на популярній базі відпочинку "Перлина Таврії" бухгалтером. З приходом окупантів Шевченко сприяла націоналізації цієї та інших баз відпочинку в Кирилівці. Разом із любителькою випити екс-гауляйтером Катериною Уманець Тетяна Шевченко гуляла відчайдушно, знімаючись у пікантних сценах у негліже.
- За минулі 2 тижні орки обчистили в Кирилівці 7 гостьових будинків на вулиці Жукової, Чарівна. Серед білого дня приїжджають на КаМАЗах з автоматами, тупо вибивають двері і виносять усе. Зрозуміло, що під розграбування потрапляють будинки тих, хто виїхав в Україну. Адреси зливає місцева влада, - повідомляють кириляни.
Треба визнати, що є в Кирилівці бізнесмени, які не тільки нічого не втратили, а й ще наживають. Серед них Роман Христов, який володіє трьома базами в центрі курортного селища. На кожній із баз не менше 60 місць. Працює бізнесмен під прикриттям російських окупантів ось уже другий рік. Веде бізнес на окупованій території й родина Семенелло. Ольга Семенелло власниця гостьового будинку за адресою вулиця Центральна, 3.
Разом із сином Павлом і невісткою Юлією Ольга веде бізнес. Основний наратив цього сімейства - у Мелітополі і окупованій частині Запорізької області сьогодні мирне життя. Вони зображують картинку щастя в окупації.