![Оккупанты в Мелитополе уже не скрывают, как зомбируют детей в лагерях](/images/news/2023/07/324313.jpg?1688895842)
Рашисти поділилися розпорядком дня мелітопольських дітей, яких вивезли до російського табору. Вам і не снилося...
Почали окупанти свій звіт поетично. На повному серйозі розповіли про "море емоцій і здивувань", які висловили наші діти, побачивши дорогою... степ, лісостеп і берези.
Далі у звіті слідує докладний опис зустрічі дітей з перерахуванням імен і прізвищ персоналу табору.
Не забули згадати окупанти і про шефів із депресивної Ярославської області. Вони надали дітям мобільний зв'язок. Спасибі, хоч не воду...
Ну, і найголовніше. Окупанти невигадливо розповіли, чим займатимуться два загони акимовських хлопців у таборі. У програмі - скелелазіння, тренування з метання ножів та історія Росії. Убогі навіть не намагаються приховувати, що возять дітей, які виросли на морі, незрозумілими локаціями, виключно з метою зомбування.
Нагадаємо, подібні поїздки дітям з окупованих територій, рашисти влаштовують регулярно. Страшно уявити, що буде з дитячою психікою після звільнення Мелітополя від російських фашистів...