![В Мелитополе оккупанты похвастались ракетой, запущенной над головами горожан (фото)](/images/news/2023/07/325115.jpeg?1689684937)
Російські окупанти самі не відрізняються великим розумом і оточуючих вважають дурнями. Інакше важко пояснити "сенсацію", запущену на всіх пропагандистських каналах.
Рашисти опублікували фото, нібито, української ракети, збитої їхньою доблесною ППО. Але. як то кажуть, неувязочка вийшла. На знімку останки ракети установки С-300, що стоїть на озброєнні окупантів у Мелітополі. Вони її тримають у селі Садовому, переміщуючи в садах.
Саме в ландшафті фруктового саду і зображена "збита" ракета. Мабуть, вона нікуди не долетіла, ледь не звалившись на голови "надійних захисників".
Але звиклі до безперервної пропаганди, оркії тут не проґавили інформаційний привід. Щоправда, захоплення своєю "майстерністю" вони викликали хіба що у ватників, які вижили з розуму.
Притомні мелітопольці цього разу зітхнули з полегшенням, адже випущена криворукими рашистами ракета цілком могла впасти на місто і наробити чимало лиха. Нагадаємо, півтора місяця тому окупанти своєю ракетою вбили молодого хлопця.
До речі кажучи, що саме збивали орки зі своїх гармат невідомо. Не виключено, що їм щось привиділося зі страху і палили вони в небо просто так.