UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:30

Скандал у 59-й бригаді: що виявила перевірка від Сирського

Вчора, 20:16

Чи матиме Росія засоби для ведення війни у 2025 році та після: оцінка розвідки Естонії

Вчора, 20:00

На Одещині чоловік сокирою відрубав собі два пальці, щоб не проходити ВЛК: нові подробиці

Вчора, 19:45

У Росії відправили за ґрати ще одного ексзаступника Шойгу

Вчора, 19:27

Під Мелітополем молодь потрапила в жахливу аварію – двоє загиблих

Вчора, 19:25

Підозрюваний у вбивстві Фаріон зробив заяву після рішення суду про його арешт

Вчора, 19:14

Російське судно порушило водний простір Фінляндії

Вчора, 18:52

Підозрюваному у вбивстві Фаріон обрали запобіжний захід

Вчора, 18:39

Запорізька влада готується до опалювального сезону 2024-2025

Вчора, 18:36

У "Ощадбанку" розповіли, що буде з неповерненими кредитами мелітопольців після закінчення війни

Вчора, 18:27

Що пити на ніч, щоб швидко схуднути і позбутися живота: прості напої, які спалюють жир

Вчора, 18:11

Найскладніший період літа позаду - Укренерго

Вчора, 18:01

У центрі Москви керівник інституту намагався спалити себе

Вчора, 17:49

У разі припинення вогню 25% територій України залишаться під контролем РФ, - Боднар

Вчора, 17:33

Експертів МАГАТЕ вчергове не допустили до однієї з частин шостого енергоблока ЗАЕС

Вчора, 17:32

Мирний план Трампа: чим закінчиться війна і коли буде звільнено Мелітополь

Вчора, 17:27

У Франції з міркувань безпеки евакуювали "Євроаеропорт"

Вчора, 17:12

Банки збільшать кредитування населення та пом'якшать вимоги, - опитування НБУ

Вчора, 16:49

Британська розвідка пояснила скасування головної частини параду військових кораблів у Петербурзі

Вчора, 16:33

У Франції масштабний збій на залізниці у день старту Олімпіади: влада каже про диверсію

Вчора, 16:25

З'явилися фото та відео з місця масштабної пожежі у Мелітополі

Вчора, 16:23

Школярі з тимчасово окупованого Енергодару підсунули "свиню" окупантам у Криму (відео)

Вчора, 16:08

Допомагав загарбикам "зомбувати" жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта

Вчора, 16:02

Чи буде Україна продовжувати виплачувати зарплату вчителям у Мелітополі у 2025 році і, кого з вчителів скоротять - офіційно (відео)

Вчора, 15:50

Обама підтримав висунення кандидатури Гарріс на пост президента США
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    31

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    19 июля 2023, 23:23

    Ні, я не хочу щоб Мелітополь повернувся в Україну.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 21:34

    В Африку к своим друзьям поедете вы, а мы вернёмся в свой Украинский Мелитополь и отстроим его лучше чем был! Собирайте чемоданы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:56

    Каких то 2 дибила постоянно пишут одно и то же про Федорова. Плохо стараетесь. Большинство жителей Мелитополя ждут освобождения. Кому что не нравится ехайте в рашу пока дорога открыта

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:53

    агент сиська ваш не дырявый ваще))) просто сменит пол. скоро незаметно, был балицкий, стал балицкая

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:21

    За Федорова голосували більшість мелітопольців, і як би ви там гімном не ісходили, факт є фактом! І на наступних виборах його підтримає вже 97% містян!

    user avatar Для чмОшника 20:11

    19 июля 2023, 20:20

    Ты ли? Чё ли? чмОшник, хватит свои небилицы писать, как не маскируйся, тебя узнать легко!

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:19

    Чекаємо на деокупацію рідного міста. Буде відновлений порядок та відповідне гарне життя в місті!

    user avatar Для 20:11

    19 июля 2023, 20:18

    Ещё одна вылезла! что ты там видела, ты хоть бумаги и протоколы вживую в руках держала? Или по телевизору только и видела?

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:18

    Мелітополь Україна !Ваня молодець !Слава ЗСУ !

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:17

    Так тримати! Слава Мелітополю

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:15

    Русские фашисты самая глупая, ленивая, подлая, хитрая и наглая нация. Ждем их скорейшего истребления.

    user avatar Местный

    19 июля 2023, 19:34

    Во время деокупации города,будет очень много трупов.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:46

    Какие вы все убогие и смешные, думаете своими жалкими и бессмысленными комментариями вы как-то повлияете на рейтинг Федорова? Те, кто его поддерживал, сейчас поддерживают ещё больше, ещё сильнее, и это факт. Выборы в 2020 году сказали все за всех - больше 70% голосов за Ивана. К счастью, избиратели Федорова люди занятые полезными делами, реализацией планов, общественными делами и им просто напросто некогда сидеть и писать всякую дичь под постами на РИА либо ещё где-то. Так что свои туповатые попытки обосрать уважаемого человека, до уровня вам которого в жизни уже и раком не доползти, оставьте при себе и поупражняйтесь в "красноречии" на своих отпрысках и жене несчастной, им уж не привыкать

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:04

    Вы что -не знаете ибанутую Гальку?В миру она Данильченко.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:03

    Ибанутая Галька Пришибеева вообразила себя девочкой и пишет всяку херню.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 17:47

    Якобы от имени вафлина пишет местный идиот, обиженный на ваню. Видимо боярышник жара дают такой эффект, хотя не исключено что он моральный урод от рождения.

    user avatar Евпатий

    19 июля 2023, 15:53

    боевая девочка-она же полевая шлюха. И не понимает,это существо, что оно просто замена осла для овцейобов. Скоро в твоё раздолбаное очко будет влазить голова овцы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 15:30

    Гостю ниже 14:59 и под Харьковом, и под Донецком,под Бахмутом громят пидарасян.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:44

    Удивляет тупорылость ватной сволочи, до сих пор сволота не поняла, что сасию вмокнули в дерьмо, и Украина постепенно забирает свое, уничтожая униженную армию мира.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:38

    Э как рвануло ватного недоумка ниже:)

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    Чем больше недоброжелателей, тем яснее, что человек делает все правильно

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    А выпускать продукцию вы не планируете? Юристы и экономисты будут производство возрождать, или вы будете жить за счёт кредитов МВФ?

    user avatar Света вознюк

    19 июля 2023, 13:02

    Ниже 12.59,ты убогий

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:01

    " боевая с* чка"! Ты когда заткнешь свою вонючую пасть? А мы думали, что тебе ее уже прикрыли?Мелитополь в ожидании... .

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:59

    Разом ми відбудуємо наше місто! Стане ще краще ніж було!

    user avatar Гость..

    19 июля 2023, 12:52

    Русские фашисты пришли в наш украинский Мелитополь на все готовое. Они не способны что либо делать. Вернется Украина и все станет на свои места

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:50

    у кацапов мало информации))) удачи

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:46

    Хорош на человека, который реально заботится о будущем города, нападать. Угомонитесь уже

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.