UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 17:08

Видача паспортів за кордоном: Рада підтримала важливий законопроект

Сьогодні, 16:50

"Озеро НАТО". Bloomberg розповів, що альянсу потрібне для захисту Балтійського моря

Сьогодні, 16:36

Залишилося тільки Леніна вивести - рашисти прокотили Мелітополем пам'ятник (фото, відео)

Сьогодні, 16:34

Скандал навколо "Кварталу": депутатки звернулися до СБУ через "прояв аморальності та цинізму"

Сьогодні, 16:30

У Запоріжжі виявили на блокпосту чоловіка з крупною партією наркотичних речовин (фото)

Сьогодні, 16:09

Безпілотники СБУ вразили дві перевалочні нафтобази у Краснодарському краї РФ, - джерела

Сьогодні, 15:50

З'явилися супутникові знімки наслідків атаки по нафтобазі у Луганську

Сьогодні, 15:40

У Запорізькій області запроваджують обмеження споживання електроенергії для промисловості

Сьогодні, 15:39

Під Мелітополем рашисти вирядили школярів у військову форму і відправили на примусові роботи (відео)

Сьогодні, 15:28

Дрони атакували нафтопереробний завод у Росії (відео)

Сьогодні, 15:08

Штрафи для пішоходів. Скільки доведеться заплатити за перехід дороги не на "зебрі"

Сьогодні, 14:50

В'єтнам відмовився прийняти посланця ЄС щодо санкцій перед приїздом Путіна, - Reuters

Сьогодні, 14:41

ДСНС Запоріжжя знешкодили дві старі міни, які виявили на узбережжі Дніпра (фото)

Сьогодні, 14:35

Рашисти насильно показали мелітопольцям "парад перемоги" в москві (відео)

Сьогодні, 14:33

Як вибрати трирядний культиватор: поради сільгосппідприємствам

Сьогодні, 14:31

До Києва прибула президент Європарламенту

Сьогодні, 14:07

Литва про відправлення військ в Україну: покаже Путіну, що не йому вирішувати, як допомагатиме Захід

Сьогодні, 13:45

Відмова від повістки та неявка до ТЦК. Рада підняла штрафи для ухилянтів: головне

Сьогодні, 13:37

Маскарад маразму - окупанти показали, як проходить 9 травня в окупованому Мелітополі (фото)

Сьогодні, 13:31

Найпоширеніші ознаки алергії на собак та кішок, на їжу, цвіль: перевірте, чи немає у вас симптомів

Сьогодні, 13:30

У Запоріжжі від нападів тварин постраждали 593 людини

Сьогодні, 13:08

Частина українських пілотів завершує навчання на F-16, - Повітряні сили

Сьогодні, 12:50

Вступ України до ЄС вирішить продовольчу проблему, - МЗС Португалії

Сьогодні, 12:36

Який тактичний рюкзак вибрати?

Сьогодні, 12:32

У Мелітополі окупанти залишили літніх людей без пенсій (фото)
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    31

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    19 июля 2023, 23:23

    Ні, я не хочу щоб Мелітополь повернувся в Україну.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 21:34

    В Африку к своим друзьям поедете вы, а мы вернёмся в свой Украинский Мелитополь и отстроим его лучше чем был! Собирайте чемоданы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:56

    Каких то 2 дибила постоянно пишут одно и то же про Федорова. Плохо стараетесь. Большинство жителей Мелитополя ждут освобождения. Кому что не нравится ехайте в рашу пока дорога открыта

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:53

    агент сиська ваш не дырявый ваще))) просто сменит пол. скоро незаметно, был балицкий, стал балицкая

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:21

    За Федорова голосували більшість мелітопольців, і як би ви там гімном не ісходили, факт є фактом! І на наступних виборах його підтримає вже 97% містян!

    user avatar Для чмОшника 20:11

    19 июля 2023, 20:20

    Ты ли? Чё ли? чмОшник, хватит свои небилицы писать, как не маскируйся, тебя узнать легко!

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:19

    Чекаємо на деокупацію рідного міста. Буде відновлений порядок та відповідне гарне життя в місті!

    user avatar Для 20:11

    19 июля 2023, 20:18

    Ещё одна вылезла! что ты там видела, ты хоть бумаги и протоколы вживую в руках держала? Или по телевизору только и видела?

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:18

    Мелітополь Україна !Ваня молодець !Слава ЗСУ !

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:17

    Так тримати! Слава Мелітополю

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:15

    Русские фашисты самая глупая, ленивая, подлая, хитрая и наглая нация. Ждем их скорейшего истребления.

    user avatar Местный

    19 июля 2023, 19:34

    Во время деокупации города,будет очень много трупов.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:46

    Какие вы все убогие и смешные, думаете своими жалкими и бессмысленными комментариями вы как-то повлияете на рейтинг Федорова? Те, кто его поддерживал, сейчас поддерживают ещё больше, ещё сильнее, и это факт. Выборы в 2020 году сказали все за всех - больше 70% голосов за Ивана. К счастью, избиратели Федорова люди занятые полезными делами, реализацией планов, общественными делами и им просто напросто некогда сидеть и писать всякую дичь под постами на РИА либо ещё где-то. Так что свои туповатые попытки обосрать уважаемого человека, до уровня вам которого в жизни уже и раком не доползти, оставьте при себе и поупражняйтесь в "красноречии" на своих отпрысках и жене несчастной, им уж не привыкать

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:04

    Вы что -не знаете ибанутую Гальку?В миру она Данильченко.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:03

    Ибанутая Галька Пришибеева вообразила себя девочкой и пишет всяку херню.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 17:47

    Якобы от имени вафлина пишет местный идиот, обиженный на ваню. Видимо боярышник жара дают такой эффект, хотя не исключено что он моральный урод от рождения.

    user avatar Евпатий

    19 июля 2023, 15:53

    боевая девочка-она же полевая шлюха. И не понимает,это существо, что оно просто замена осла для овцейобов. Скоро в твоё раздолбаное очко будет влазить голова овцы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 15:30

    Гостю ниже 14:59 и под Харьковом, и под Донецком,под Бахмутом громят пидарасян.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:44

    Удивляет тупорылость ватной сволочи, до сих пор сволота не поняла, что сасию вмокнули в дерьмо, и Украина постепенно забирает свое, уничтожая униженную армию мира.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:38

    Э как рвануло ватного недоумка ниже:)

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    Чем больше недоброжелателей, тем яснее, что человек делает все правильно

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    А выпускать продукцию вы не планируете? Юристы и экономисты будут производство возрождать, или вы будете жить за счёт кредитов МВФ?

    user avatar Света вознюк

    19 июля 2023, 13:02

    Ниже 12.59,ты убогий

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:01

    " боевая с* чка"! Ты когда заткнешь свою вонючую пасть? А мы думали, что тебе ее уже прикрыли?Мелитополь в ожидании... .

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:59

    Разом ми відбудуємо наше місто! Стане ще краще ніж було!

    user avatar Гость..

    19 июля 2023, 12:52

    Русские фашисты пришли в наш украинский Мелитополь на все готовое. Они не способны что либо делать. Вернется Украина и все станет на свои места

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:50

    у кацапов мало информации))) удачи

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:46

    Хорош на человека, который реально заботится о будущем города, нападать. Угомонитесь уже

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.