UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:45

Зеленський заінтригував домовленостями щодо додаткової ППО від Іспанії

Вчора, 20:05

Що заважає схудненню, упередження та помилки, які заважають скинути зайві кілограми

Вчора, 19:50

Чи з’являться в "Резерв+" електронні повістки: в Міноборони зробили чітку заяву

Вчора, 19:44

Спочатку відкрили, а тепер перевіряють на безпеку: у Мелітополі масово закривають атракціони (фото)

Вчора, 19:40

Підірвали банк, щоб викрасти понад 5,5 млн грн: поліція затримала злочинців, серед яких і запоріжець

Вчора, 19:28

"Китай йде тонким лезом": NYT оцінило ризики і вигоди Пекіна від підтримки Росії у війні

Вчора, 19:17

В Мережі набирає популярності нова гра: в ній помітили російський слід

Вчора, 18:58

Країни ЄС почали знімати обмеження для України на удари по території РФ, - Боррель

Вчора, 18:46

Важливо деокупувати Херсонську та Запорізьку області зі «столицею» в Мелітополі: експерт пояснив їхнє значення для світу

Вчора, 18:30

Росія готує відкриття фронту на півночі - Умєров

Вчора, 18:30

Стало відомо, який зруйнований об’ект у Запоріжжі першим відбудують після перемоги

Вчора, 18:14

Британська армія буде надто малою, щоб допомогти воювати з Росією — європейські генерали

Вчора, 18:05

Удар по Одесі: експерт розповів про цікаву деталь атаки РФ

Вчора, 17:50

Росія використовує криптовалюту та бартер для торгівлі з Китаєм, - Bloomberg

Вчора, 17:45

Судитимуть вчительку, яка в селі під Мелітополем створила «кадетський клас», де дітей готують до служби в армії (фото)

Вчора, 17:38

Окупанти здійснили дев’ять штурмів в районі Старомайорського і Малої Токмачки, - ОК “Південь”

Вчора, 17:33

Залишилось 50 днів. Що треба знати при оновленні даних у "Резерв+" та чи продовжать терміни

Вчора, 17:11

Боррель закликав країни ЄС схвалити удари України західною зброєю по Росії

Вчора, 16:51

Чи є загроза для України від льотних навчань у Білорусі: що кажуть прикордонники

Вчора, 16:44

Майже через два роки: у столиці попрощаються з убитим у Оленівці мелітопольським воїном (фото)

Вчора, 16:42

Аналізи сечі – коли та як здавати?

Вчора, 16:31

Запоріжжя, як і всю Україну, очікують тривалі блекаути - радник прем' єр-міністра України

Вчора, 16:28

Боррель закликав країни ЄС схвалити удари України західною зброєю по Росії

Вчора, 16:27

Помер засновник і голова агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко

Вчора, 16:10

Парламент Швейцарії схвалив висилку російських шпигунів перед самітом миру щодо України
Всі новини

Опитування

Друзі, а хто з вас після повномасштабного принципово перейшов з російської на українську мову спілкування?

  • Перейшла (ов) повністю на українську
  • Частково перейшов (ла) на українську
  • Розмовляю на суржику
  • Продовжую спілкуватись російською

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    31

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    19 июля 2023, 23:23

    Ні, я не хочу щоб Мелітополь повернувся в Україну.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 21:34

    В Африку к своим друзьям поедете вы, а мы вернёмся в свой Украинский Мелитополь и отстроим его лучше чем был! Собирайте чемоданы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:56

    Каких то 2 дибила постоянно пишут одно и то же про Федорова. Плохо стараетесь. Большинство жителей Мелитополя ждут освобождения. Кому что не нравится ехайте в рашу пока дорога открыта

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:53

    агент сиська ваш не дырявый ваще))) просто сменит пол. скоро незаметно, был балицкий, стал балицкая

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:21

    За Федорова голосували більшість мелітопольців, і як би ви там гімном не ісходили, факт є фактом! І на наступних виборах його підтримає вже 97% містян!

    user avatar Для чмОшника 20:11

    19 июля 2023, 20:20

    Ты ли? Чё ли? чмОшник, хватит свои небилицы писать, как не маскируйся, тебя узнать легко!

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:19

    Чекаємо на деокупацію рідного міста. Буде відновлений порядок та відповідне гарне життя в місті!

    user avatar Для 20:11

    19 июля 2023, 20:18

    Ещё одна вылезла! что ты там видела, ты хоть бумаги и протоколы вживую в руках держала? Или по телевизору только и видела?

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:18

    Мелітополь Україна !Ваня молодець !Слава ЗСУ !

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:17

    Так тримати! Слава Мелітополю

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 20:15

    Русские фашисты самая глупая, ленивая, подлая, хитрая и наглая нация. Ждем их скорейшего истребления.

    user avatar Местный

    19 июля 2023, 19:34

    Во время деокупации города,будет очень много трупов.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:46

    Какие вы все убогие и смешные, думаете своими жалкими и бессмысленными комментариями вы как-то повлияете на рейтинг Федорова? Те, кто его поддерживал, сейчас поддерживают ещё больше, ещё сильнее, и это факт. Выборы в 2020 году сказали все за всех - больше 70% голосов за Ивана. К счастью, избиратели Федорова люди занятые полезными делами, реализацией планов, общественными делами и им просто напросто некогда сидеть и писать всякую дичь под постами на РИА либо ещё где-то. Так что свои туповатые попытки обосрать уважаемого человека, до уровня вам которого в жизни уже и раком не доползти, оставьте при себе и поупражняйтесь в "красноречии" на своих отпрысках и жене несчастной, им уж не привыкать

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:04

    Вы что -не знаете ибанутую Гальку?В миру она Данильченко.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 18:03

    Ибанутая Галька Пришибеева вообразила себя девочкой и пишет всяку херню.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 17:47

    Якобы от имени вафлина пишет местный идиот, обиженный на ваню. Видимо боярышник жара дают такой эффект, хотя не исключено что он моральный урод от рождения.

    user avatar Евпатий

    19 июля 2023, 15:53

    боевая девочка-она же полевая шлюха. И не понимает,это существо, что оно просто замена осла для овцейобов. Скоро в твоё раздолбаное очко будет влазить голова овцы.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 15:30

    Гостю ниже 14:59 и под Харьковом, и под Донецком,под Бахмутом громят пидарасян.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:44

    Удивляет тупорылость ватной сволочи, до сих пор сволота не поняла, что сасию вмокнули в дерьмо, и Украина постепенно забирает свое, уничтожая униженную армию мира.

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 14:38

    Э как рвануло ватного недоумка ниже:)

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    Чем больше недоброжелателей, тем яснее, что человек делает все правильно

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:11

    А выпускать продукцию вы не планируете? Юристы и экономисты будут производство возрождать, или вы будете жить за счёт кредитов МВФ?

    user avatar Света вознюк

    19 июля 2023, 13:02

    Ниже 12.59,ты убогий

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 13:01

    " боевая с* чка"! Ты когда заткнешь свою вонючую пасть? А мы думали, что тебе ее уже прикрыли?Мелитополь в ожидании... .

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:59

    Разом ми відбудуємо наше місто! Стане ще краще ніж було!

    user avatar Гость..

    19 июля 2023, 12:52

    Русские фашисты пришли в наш украинский Мелитополь на все готовое. Они не способны что либо делать. Вернется Украина и все станет на свои места

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:50

    у кацапов мало информации))) удачи

    user avatar Гость

    19 июля 2023, 12:46

    Хорош на человека, который реально заботится о будущем города, нападать. Угомонитесь уже

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.