![Маразматики против наркоманов - оккупанты в Мелитополе загадили стену центрального здания (фото)](/images/news/2023/08/327506.jpg?1692090639)
Пристрасть рашистів до наскельного живопису цілком зрозуміла їхнім інтелектом. Його рівень вони вкотре продемонстрували, озброївшись фарбами.
"Натхнення" художників вистачило одразу на дві фотозони. Позаду ДК Шевченка активісти з чергового пропагандистського гуртка "молодої гвардії єдиної росії" зобразили одразу двох чебурашок. Казковими героями не менш казкові творці не обмежилися. Стіну забруднили написом "юг молодой".
Друга фотозона і зовсім розкриває політ убогої фантазії. Над решіткою вентиляції на цегляній стіні тепер зяють типу крила, виконані в кольорах рашистської ганчірки. За задумом авторів тут потрібно влаштовувати фотосесії. Принаймні, саме це продемонстрували своїм прикладом активісти. Новину про фотозони в маси приніс колаборант Андрій Сигута.
Він же поспішив пояснити, навіщо підлітків знову відправили на трудовий десант. Мовляв, на цій стіні раніше була реклама наркотиків, яку діти мали зафарбувати. Це, звичайно, чудово, що роботу комунальників у Мелітополі тепер виконують підлітки. І реклама наркотиків, безумовно, це погано.
Але повсюдні триколори рашистів викликають, на жаль, не меншу відразу. Нагадаємо, моторошні й мерзенні білборди - це візитна картка окупантів у Мелітополі. Утім, що більше маразматики малюють, то більший у мелітопольців стимул дочекатися визволення і відмити місто не тільки від фашистської нечисті, а й від їхньої убогої творчості.