![На Мелитопольщине начались серьезные проблемы с водой - вводится почасовая подача](/images/news/2023/08/328193.jpg?1692789878)
Про майбутні проблеми з водопостачанням на окупованому півдні Запорізької області стало зрозуміло відразу після підриву Каховської ГЕС і знищення водосховища.
Через два місяці жителі Мелітопольщини почали відчувати брак води, а гауляйтери визнали ситуацію загрозливою.
Проблеми в Приазовському почали виникати ще до теракту на ГЕС. Уже в травні місцевим жителям забороняли поливати городи. Той факт, що в досить посушливих регіонах без поливу не буде врожаю, на який у селян вся надія, "визволителів" хвилював мало.
Не вистачає в районі й питної води для потреб населення. У Приазовське та прилеглі села її привозять за графіком спеціальною цистерною, яку окупантам довелося екстрено купувати.
Днями гауляйтеру селища, разом із "шефом" із Томська, довелося записувати звернення до місцевих жителів з обіцянками розв'язати цю проблему в найкоротші терміни.
Тим часом, погодинне споживання води вводиться і в Михайлівці. Її подаватимуть двічі на день з 6 до 13 та з 16 до 21 год.
У Мелітополі окупанти збільшили навантаження на свердловини, що також ставить під загрозу водопостачання міста в найближчому майбутньому.Багато років артезіанські свердловини забезпечували місто якісною питною водою. Але за інтенсивного використання, горизонт швидко виснажиться і свердловини перестануть існувати...