![В Запорожской области украли 250 тысяч гривен на ремонте укрытия](/images/news/2023/09/329437.jpg?1694078378)
Крадіжка коштів сталася до повномасштабного вторгнення РФ у Василівському районі.
Прокурорами Василівської окружної прокуратури стосовно колишнього посадовця Дніпрорудненської міської ради та директора будівельного підприємства до суду скеровано обвинувальний акт за фактом привласнення чужого майна у великих розмірах та службового підроблення, вчиненого групою осіб (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури.
За даними слідства, до повномасштабного вторгнення РФ та окупації Василівського району за результатами проведення відкритих торгів між Дніпрорудненською міськрадою та товариством-підрядником укладено договір на проведення капремонту одного з протирадіаційних укриттів у місті Дніпрорудне.
"З метою заволодіння частиною бюджетних коштів підозрювані внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та умисно завищили фактичний обсяг і вартість проведених робіт. У результаті комерційній структурі з місцевого бюджету перераховано надлишкову оплату в сумі майже 250 тис. грн за фактично не виконані роботи", - ідеться в тексті.
Нагадаємо, у Запоріжжі крадія велосипеда затримали раніше, ніж власник помітив пропажу.