![Украинские дроны атаковали "избирательный участок" в Благовещенке на Запорожье (видео)](/images/news/2023/09/329981.jpeg?1694638514)
У тимчасово окупованій Благовіщенці Запорізької області три українські дрони-камікадзе атакували так звану виборчу дільницю, де зберігалися заповнені бюлетені.
Окупанти звозили сюди бюлетені протягом 10 днів під час віддаленого «голосування» з усіх населених пунктів Благовіщенської ОТГ (Благовіщенка, Іванівка, Новодніпровка).
Після трьох ранкових прильотів ця виборча дільниця так і не запрацювала, а заповнені під дулами автоматів бюлетені були пошкоджені.
За даними всеукраїнських ЗМІ, цю «бавовну» окупантам влаштувала СБУ.