UA RU

Стрічка новин

Вчора, 20:31

Різка зміна правил вступу на аспірантуру: що потрібно знати чоловікам призовного віку

Вчора, 20:00

На фронті загинув відомий хореограф, який славився співпрацею з Іриною Білик

Вчора, 19:47

Пожежа в НДІ під Москвою: загинуло вісім осіб

Вчора, 19:37

Немає іншого виходу, як повернути окупований Мелітополь, - Буданов

Вчора, 19:30

ЗСУ уразили центр дальнього космічного зв'язку РФ під Євпаторією, - Defense Express

Вчора, 19:12

ISW: Росіяни критикують свою владу за трагедію на пляжі в Севастополі

Вчора, 19:00

Відключення світла в Запоріжжі завтра, 25 червня

Вчора, 19:00

На Буковині чоловік намагався задушити представників ТЦК

Вчора, 18:40

Під Москвою горить оборонний НДІ

Вчора, 18:35

Під Мелітополем автомобіль вилетів у кювет - серйозно постраждав 70-річний чоловік (фото)

Вчора, 18:34

У Запорізькій області окупанти провалили курортний сезон

Вчора, 18:20

Перші пари одружилися в Дії онлайн

Вчора, 18:08

Мати Кадирова, Охлобистін та ФСБшники. Хто увійшов у 14-й санкційний список ЄС

Вчора, 18:00

Росіяни обстріляли Покровськ ракетами "Іскандер-М", є загиблі та поранені

Вчора, 17:52

Уряд Німеччини відкинув ідею депортації безробітних українців

Вчора, 17:37

Мешканка окупованого Мелітополя "пограбувала" магазин за допомогою купюри "Банку Приколів"

Вчора, 17:27

Командири РФ кидають своїх підлеглих у "ями" та морять голодом за найменші провини, - ЦНС

Вчора, 17:25

Слідчі повідомили про підозру колаборанту – керівнику освітнього закладу на ТОТ Запорізької області

Вчора, 17:12

Напад на храми та до 20 жертв. Що сталося в Дагестані і хто може стояти за атакою

Вчора, 16:50

В Україні цього тижня відзначатимуть День Конституції: чи буде додатковий вихідний

Вчора, 16:36

"Директорка" окупаційного навчального закладу Мелітопольщини отримала підозру (фото)

Вчора, 16:32

Кулеба на Раді ЄС закликав прискорити військові поставки: треба більше Patriot і SAMP/T

Вчора, 16:21

Запоріжжяобленерго пояснило, чому в Запоріжжі відключили декілька черг одночасно

Вчора, 16:09

Списки відрахованих студентів передаватимуть до ТЦК

Вчора, 15:50

З Білорусі до Росії перелетіли два російських літаки-розвідники, - "Гаюн"
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    22

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    20 сентября 2023, 07:24

    Не забудьте прихватить суку Райкову Вальку. Её гнилую падлу надо повесить за секель на первом суку.

    user avatar Уроду лёхе

    19 сентября 2023, 21:49

    Ты не успеешь трахнуть никого. От имени Валентины Сергеевны, мы тебя пенёк обрыганый трахнем держаком от совковой лопаты, а потом добьём как бешаного пса.

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 16:44

    Что то подгорает у второй армии

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 15:17

    Так что там с Шапуровой? Ребята, что мы решаем?

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 13:52

    Азейбарджан уже вытирает ноги о сасию , кацапы шо с ебалом?))) Где одєкабе?)))

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 13:51

    Недоразумению ниже - 12:43 когда ублюдки расеяне стреляют по Украине, гибнут дети, почему сволота тут молчит?

    user avatar Доброжелатель

    19 сентября 2023, 12:54

    Ш А П У Р О В А - ты уже приготовилась, мразь? Бойся и дрожи! Ты должна сдохнуть как падаль!

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 12:43

    А осколочки - то от зенитных ракет! Ракеты ПВО сбивают осколочками, осколочками... Так что за осколки спасибочки асвабадителям. Околочек в голову дитёнка- и нет крошки

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 12:22

    Свинорыла Шапурову нежно просто повесить, только нужно учесть прочность веревки, а то может не выдержать эту тупую тушу! Шапурова, сдохни тварь!

    user avatar Для Гость19 сентября 2023, 12:10

    19 сентября 2023, 12:14

    Советуешь отбивать эту свинину ногами?

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 12:12

    Ленка Шапурова-свинорыл должна быть ликвидирована. Она представляет угрозу даже рф.

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 12:12

    Шапурова ходячий труп. Это вопрос времени

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 11:58

    Что то у педарасян пошло не по плану Киев за три дня, да каклы пабегут… там некому будет ваивать… срали в головы педарасеян.

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 11:55

    Собираю единомышленников для уничтожения Елены Шапуровой и Галины Данильченко. Мы должны избавить мир от них как можно скорее.

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 11:49

    Педорасосеяне ранее многократно мычали, что сбивать ракеты над городом, преступление.

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 11:42

    Радуйтесь, но не долго

    user avatar Валентина Сергеевна

    19 сентября 2023, 11:37

    Русские фашисты все равно оставят Мелитополь. Вопрос только в одном: "В каком состоянии он вернется в Украину?" рф - это короста на теле всего мира. С этим, однозначно, нужно что то делать, иначе быть большому горю. Русские фашисты не знают границ и могут создать Всемирную катастрофу. Выгнать рф с территории Украины - это вопрос Всемирного уровня. Ждем ВСУ и верим в скорейшую победу на русскими оккупантами.

    user avatar Ты гля

    19 сентября 2023, 11:31

    Запаребрик ужо не радовацца, чё что-то сбиват

    user avatar Для Ирина19 сентября 2023, 11:08

    19 сентября 2023, 11:29

    Пойди этот задай вопрос тем кто оккупировал город, и в 50 км. от фронта и войны которой планета 80 лет не видела открыл детские сады и школы. Там тебе быстро ответят! Бесплатный живой щит!

    user avatar Для Ирина19 сентября 2023, 11:08

    19 сентября 2023, 11:28

    Пойди этот задай вопрос тем кто оккупировал город, и в 50 км. от фронта и войны которой планета 80 лет не видела открыл детские сады и школы. Там тебе быстро ответят! Бесплатный живой щит!

    user avatar Гость

    19 сентября 2023, 11:06

    Поганая русня, валите из нашего украинского Мелитополя

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.