![В Мелитопольском районе 20-летний парень ограбил частный дом](/images/news/2023/09/331206.jpg?1695892699)
За відсутності господаря молодий чоловік проник до приватного будинку в смт. Приазовське і вкрав дорогу техніку.
До відділення окупаційної поліції "Приазовське" звернувся місцевий житель із заявою про крадіжку. Як розповів чоловік, у нього вкрали плазмовий телевізор, дорогу ігрову приставку, системний блок і монітор.
Як з'ясувалося, злодієм виявився 20-річний житель Приазовського, який скориставшись відсутністю господаря, вибив шибку, проник у будинок і скоїв крадіжку. Тепер за законодавством країни-окупанта йому загрожує до 6 років позбавлення волі.
Зате про подвиги російських солдатів-мародерів, які регулярно тягнуть побутову техніку з українських будинків, окупаційна поліція замовчує. Та воно й не дивно, вся ця нечисть тепер охороняється законом і можна потрапити на статтю про дискредитацію російської армії. Тому на подібні виклики поліцаї навіть не виїжджають і закривають на те, що відбувається, очі.