![Новое поколение в стиле русского духа - оккупанты устроили тренировку для мелитопольских детей с попами и гопниками (фото)](/images/news/2023/09/331211.jpg?1695893358)
Те, що ви зараз прочитаєте, не вписується ні в які рамки. Рашисти показали, як проходить тренування в спортивно-патріотичному клубі з убивчою назвою "дело православное"...
В окупантів черговий напад шизофренії. Найсумніше, що в ракурсі знову наші діти. Це просто не вписується ні в які рамки. У кадрі чорна вивіска, що відчайдушно нагадує траурну, з емблемою, так званого, спортивно-патріотичного клубу. На емблемі церква. Під вивіскою, на тлі обписаної графітчиками стіни - фотосесія гопників, судячи з подальшого пояснення окупантів, добровольців із кишенькового батальйону Є.Балицького ім. Судоплатова.
Доповнюють маразм фото дітвори з траурними футболками з горезвісною похоронною емблемою. Далі показано кадри з тренування дітей, перед яким ритуальний обряд проводить російський піп.
Що тут відбувається? Пояснення рашистів ще більше спантеличує:
- Діти - наше все. Є духовні ідеали, які допомагають нам бути сильними і розуміти для чого ми стоїмо до кінця (!!!). Хлопці з "справа православних" розвивають дитячий спорт, виховують нове покоління в стилі російського православного духу, - повідомляється на каналі вбивць батальйону Судоплатова.
Подальша фраза і зовсім вганяє в шок - хлопці активно підтримують воїнів "сво", і не тільки добрим словом. А чим ще? У коментарях до новини окупанти та їхні поплічники збудилися не на жарт. Один із коментаторів з аватаркою попа, загадково пише, що "давно пора було ризикнути".
Інший аналогічний персонаж у рясі, пише про якесь "оздоровлення молоді". Що ці люди зібралися робити з нашими дітьми? Чим думають батьки, які відправили дітей до спортивної секції судоплатівців? Невже їх не бентежить, як мінімум, антураж?
Нагадаємо, запускати, як шакалів на арену цирку, рашистів на дитячі спортивні змагання, для окупантів не вперше. Але ситуація погіршується з кожним днем. Тепер, схоже, рашисти вирішили виховувати скріпних убивць із дитинства...