![В Мелитополе пассажиры вынуждены садится в маршрутку посреди проезжей части, бросаясь под колеса авто](/images/news/2023/09/331216.jpg?1695901185)
На зупинці "Центральний ринок" у Мелітополі водії легковиків паркують авто просто на зупинці громадського транспорту. Масове автохамство змушує пасажирів буквально кидатися під колеса авто, виходячи для посадки на проїжджу частину.
Десятки легковиків щодня займають місця на вузькій дорозі вздовж ринку. Ні знак автобусної зупинки, ні натовпи пасажирів їх абсолютно не бентежать. Людям у маршрутки доводиться сідати просто посеред проїжджої частини. Куди дивиться окупаційна поліція залишається загадкою. Ба більше, автохами, користуючись своєю повною безкарністю в окупованому місті, кидаються з погрозами на людей.
- Сьогодні на зупинці громадського транспорту на Центральному ринку сталася така ситуація: як завжди, вже закономірно, всю зупинку займають автохами. Маршрутки змушені зупинятися посеред дороги, а пасажири змушені обходити автівки недбайливих водіїв. Мало того, у них вистачає нахабства вимагати від маршрутників, щоб вони від'їжджали і пропускали їх, - розповіла городянка. Сьогодні один із таких нахаб з усією своєю сім'єю висловив таку вимогу. Ви ким узагалі себе уявили і що собі дозволяєте?
У коментарях до посту мелітопольці запропонували раз і назавжди відучити автохама, кардинальними методами. Інші порадили фіксувати порушення на фото та відео. Розумніші висловили думку, що потрібно не писати в соцмережу і не займатися вандалізмом, а викликати оркополіцію. Ситуація викликала бурхливі дебати в коментарях:
- Якщо раптом ви в якийсь момент не зможете виїхати через проколоте колесо або ваше залізо поб'ють - уся відповідальність тільки на вас і вашій хамській поведінці. Не ображайтеся в такому разі. Навколо ринку є маса місць для паркування - біля Воронцовського, на автостанції, біля Зразкового. Також можна і трохи далі припаркуватися і пройтися - не розвалитеся. Майте повагу до тих, хто їздить громадським транспортом і пам'ятайте, що ви нічим не кращі, щоб так поводитися!
- Так російські господарі Мелітополя під'їхали ... місцеві такої звички не мають, а ці понаїхали себе царями вважають, і корінних мелітопольців за людей не вважають. У мене була невдала спроба зробити зауваження в цій ситуації - так у відповідь: ми вас годуємо і поїмо зі свого бюджету, тож ви, нахлібники дотаційні, заткніться....Ось так то.
- Внизу, де роблять посадку пасажирів міські маршрутки, завжди стояли машини. У всі часи. І всім пофігу, що там стоїть знак від перехрестя, що зупинку і паркування заборонено. ДАІ пофіг, і водіям теж.
- Якщо як у Центральній Росії буде, на кожному розі камера. Неправильне паркування, не пристебнутий ремінь, розмова за кермом, швидкість понад 50, не пропустив пішака, за все прилітатимуть штрафи від 500 руб. І тоді й хамства не буде.
Нагадаємо, ми живемо як у сафарі-парку: у Мелітополі водії масово збивають пішоходів. Мелітопольці звертаються до окупаційної влади, щоб вона відреагувала на проблему і вжила заходів до водіїв, які гасають як божевільні по всьому місту і не пропускають людей на пішохідних переходах.