![Жительница Мелитополя вывезла свою бабушку в психбольницу и разбила телефон, чтобы оставить без связи (видео)](/images/news/2023/09/331293.jpg?1695983874)
У Мелітополі сталася історія, що вражає своєю жорстокістю. Молода жінка в буквальному сенсі вигнала стареньку з дому і постаралася про неї забути назавжди.
У Каховському будинку для літніх людей живе 93-річна Ганна Іонівна Толмачова. Жінка мала велику і дружну родину, але зараз змушена доживати свій вік серед чужих людей.
Раніше Ганна Іонівна мешкала в Мелітополі, з донькою та зятем. Любила свою онуку, названу на її честь.
Але потім у сім'ю одне за одним прийшло горе. Померла від раку донька старенької, яка працювала в Мелітополі хірургом. Потім помер і зять, який дуже любив свою тещу.
А ось онучці бабуся виявилася не потрібна. Молода жінка домовилася з медиками і вивезла стареньку в Генічеську психлікарню.
При цьому вона розбила телефон Ганни Іонівни, щоб та не змогла зв'язатися з іншими родичами.
Усвідомивши, що сталося, літня жінка більше не хотіла жити. Спочатку вона збиралася викинутися з вікна, але побоялася залишитися інвалідом. Тому просто відмовилася від їжі...
Персонал лікарні звернув увагу на стареньку, яка зовсім не була схожа на психічно хвору людину. Лише на дуже загубленого й нещасного...
Із профільного закладу Ганну Іонівну перевели до Каховського геріатричного пансіонату, що нині перебуває в Генічеську. Вона сподівається, що хтось із родичів, які залишилися в Мелітополі, згадає про неї й забере в рідне місто, в рідну родину...