У селі Дружелюбівка Запорізького района поліцейські викрили чоловіка, який вчиняв шахрайства за схемою «ваш родич у біді».
До запорізьких поліціянтів надійшли три кримінальні провадження, відкриті за фактами скоєння шахрайств у різних областях країни.
Жителі Харківської, Полтавської та Кіровоградської областей стали жертвами афериста, який телефонував й називався іменами родичів, які нібито потрапили у біду, і просив грошей для вирішення проблем.
Поліцейські встановили, що до шахрайств причетний 44-річний житель Дружелюбівки. Чоловік менше ніж рік тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вчинення тяжких злочинів.
25 вересня правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем мешкання фігуранта. У результаті вилучено банківські картки, телефони та сім-карти різних мобільних операторів.
Наразі чоловіку вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.190 КК України.
Підозрюваному загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо: у боях за визволення Запорізької області загинув український поет.