![Без слез не глянешь - оккупанты завесили Мелитополь мантрами к очередному шабашу (фото)](/images/news/2023/09/331307.jpg?1695988816)
Місто обвішане мракобесними білбордами, а молодь змусили в черговий раз танцювати з рашистськими ганчірками.
Коли у рашистів, загострення, залишатися у щасливому невіданні не може, на жаль, жоден мелітопольець. Нав'язлива пропаганда йде слідами. Недалекі окупанти, звичайно, не розуміють, що їх нав'язливість провокує лише відторгнення. Але найімовірніше, вони найменше розмірковують над психологічним станом мелітопольців, і просто відмивають гроші на пропаганді. Це, до речі, улюблений спосіб збагачення фейкового губернатора Є.Баліцького.
30 вересня окупанти вигадали чергове цинічне свято - День "возз'єднання" окупованих територій з Росії (вибач, Господи). Готуватися до бісування почали ще за тиждень до події.
Тепер, напередодні дня днів Мелітополь обвішаний плакатами про аннексию міста, в інтерпретації рашистів - приєднання.
Фантазії рашистських дизайнерів вистачило лише на зображення, не зрозумій до чого московського кремля та цитати кремлівського карлика "приєднати" до Росії Донецьку, Луганську, Херсонську та Запорізьку області. Жодну з них не окуповано повністю, але, мабуть, і так зійде...
Окупанти давно перетворили Мелітополь на смітник, зайві білборди, в принципі, не в змозі посилити ситуацію.
Ну, і як належить шабашу, не обійшлося і без танців і піснеспівів.
Напередодні сакрального дня фейкове міністерство молодіжної політики презентувало у Мелітополі концерт.
Окрім місцевих "зірок", рашисти завезли до міста столичну штучку - сина z-патріота Газманова, Родіона. До речі, він тепер "тішить" глядачів не лише піснями про собачку, інакше окупанти в Мелітополь, його навряд чи покликали б...