![Жители Мелитополя уже не могут скрывать свое недовольство оккупационной властью – зреет бунт](/images/news/2023/10/332571.jpg?1697306725)
Російські "визволителі" довгі місяці годували жителів окупованого Мелітополя "сніданками", обіцяючи, що ось-ось росія влаштує їм щасливе безбідне життя.
Але всі фейкові вибори пройшли, рашисти зняли постановочні ролики і відзвітували перед своїми кремлівськими кураторами, а це означає, що з усім цим фарсом можна зав'язувати. Передвиборчі обіцянки представники окупаційної влади давали явно не для того, щоб їх потім виконувати. І якщо перший час, у когось це цілих півтора року, люди ще терпіли і мовчали, то зараз уже рашисти настільки знахабніли, що приховувати своє невдоволення стає практично нереально.
Особливо загострює обстановку ситуація з маршрутками. Дозволити собі роз'їжджати на таксі в окупованому Мелітополі можуть наближені до рашистської годівниці, тому проблема громадського транспорту хвилює більшу частину населення міста.
За словами місцевих жителів, зараз виїхати з Центрального ринку - ще те завдання із зірочкою.
Окупанти, нагадаємо, пов'язують підвищення тарифів на проїзд зі зростанням цін на дизель. Також продовжують дорожчати продукти, одяг, ліки та інші товари, а от виплату зарплат і допомоги рашисти затримують. Якщо окупаційна влада не зменшить апетити, то так недалеко і до бунту.