![Украинских детей в Мелитополе оккупанты заставляют проходить унизительную процедуру](/images/news/2023/10/332712.jpg?1697453964)
Окупанти вирішили затаврувати всіх. І змушують не тільки всіх мелітопольців "отоваритися" їхнім паспортом із горілою куркою, а й відправляють на здачу відбитків пальців малечу.
Рашисти збожеволіли, і примусили всіх батьків оформити дітям російські документи. Термін дали до кінця жовтня. Тим, хто не згоден з вимогою окупаційної влади загрожує позбавлення батьківських прав.
Після фейкових виборів тиск на мелітопольських батьків посилився. Задобрювати місцевих жителів окупантам уже ні до чого.
У реаліях "русского мира" діти змушені пройти принизливу процедуру - дактилоскопію.
Так, у мелітопольських Телеграм-каналах батьки змушені уточнювати етапи проходження датилоскопії:
- Підкажіть, чи можна прийти з дитиною в паспортний і зробити відбитки, а наступного дня прийти зайняти чергу, щоб здати документи на громадянство? І зі скількох можна прийти для відкочування пальчиків? - запитують батьки.
Нагадаємо, з жовтня 2020 року іноземні громадяни мають здавати відбитки пальців для отримання російського громадянства в обов'язковому порядку.
Дактилоскопічна реєстрація недієздатних осіб, як і неповнолітніх дітей, проводиться в присутності їхніх законних представників.
Ба більше, на болотах відбитки пальців беруть не тільки в тих, хто подається на громадянство або хоче працювати в Росії, а й у тих, хто планує перебувати на території країни-агресора понад 90 днів. Включно з дітьми.
На жаль, у сучасних реаліях, мелітопольські діти знову під ударом богомерзких окупантів.