![Учителя не справляются - в школы Мелитополя командировали пропагандистов из Москвы (фото)](/images/news/2023/10/332970.jpg?1697718412)
Мабуть, ніякі уроки "про важливе" і гімни країни-агресора в школі не здатні обернути українських дітей на бік зла. За справу взялися москвичі...
Пропаганда - річ серйозна. Мабуть, місцеві педагоги не справляються. І якщо раніше московські Геббельси приїжджали до Мелітополя, щоб донести "істину" студентам фейкового вишу, то тепер взяли в оборот і школярів. Так звані спікери з Москви прибули до Мелітополя на триденний форум "Знання. Лекторій", організований російським товариством "Знання".
Раніше вони вже розповідали про "велич" країни-агресора акимовським школярам. Під вкрай захоплюючою назвою, яка явно навіює нудьгу, учням одразу шести міських шкіл заїжджі москвичі розповіли свою версію історії Запорізької області від утворення російської імперії до "возз'єднання" з Росією.
Ось лише кілька тем лекцій, які довелося відвідати мелітопольським дітям: "Історія утворення Запорізької Січі", "Сучасна росія і Запорізька область: історичне повернення і перспективи розвитку", "СРСР і Запорізька область: історія розвитку". За інформацією рашистів пропагандистський маразм москвичі транслювали, як мінімум, на 500 мелітопольських дітей. Чи спрацює це?
Дуже сумніваємося. Мелітопольські діти дають відсіч пропаганді окупантів, бо їхній мозок це не та каша в головах, з якою звикли мати справу росіяни...