![Рашисты завозят на ЗАЭС женщин-военнослужащих, - Котин](/images/news/2023/11/334794.jpeg?1699566333)
На тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції та в Енергодарі зменшилась кількість російських військових.
Також окупанти стали більше завозити військовий персонал жіночої статі. Ймовірно, це пов'язано з тим, що російських військових чоловічої статі переводять на фронт.
Про це 9 листопада, повідомив очільник НАЕК "Енергоатом" Петро Котін у прямому етері національного телемарафону "Єдині новини".
За словами Петра Котіна, зараз на території ЗАЕС переважають військові працівники жінки, натомість кількість чоловіків-військових зменшилась:
"Зараз більше росіяни завозять туди військовий персонал жіночої статі — їх стає більше, чоловіків стає менше. Ми вважаємо, що вони використовують чоловіків для переведення їх на фронт, на фронтові операції".
Попри це російські військові продовжують тримати під повним контролем територію Запорізької атомної електростанції.
За словами очільника НАЕК "Енергоатом", наразі на Запорізькій АЕС працює до 800 українських працівників, але умови їхньої роботи залишаються складними.
Як зазначив Петро Котін, нині на станції заміновані підходи та під'їзди, тому після деокупації території буде потреба провести роботи з розмінування та перевірки безпеки на ЗАЕС.