![В Мелитопольском районе пособницами оккупантов стали педагог и бухгалтер (фото)](/images/news/2023/11/335034.jpeg?1699831699)
Ще дві мешканки Мелітопольського району поповнили список тих, хто зрадив свою країну і став допомагати ворогу.
Поки регіон тимчасово підконтрольний росії, зрадниці працюють на загарбників, отримуючи криваві рублі з окупаційної годівниці і фінансуючи армію рф. Але після звільнення Мелітопольщини цим пособницям "руського міра" доведеться відповідати перед законом за підтримку окупаційних військ, а також поширення проросійських наративів.
Активістка-донощиця
42-річна мешканка смт Нововасилівка Ірина Андрєєва до повномасштабної війни працювала бухгалтером в одному з комунальних підприємств. Але горе-співробітницю звільнили й останнім часом вона була безробітною. За словами місцевих жителів, жінка чекала на "руській мір" і після приходу "визволителів" без докорів сумління перейшла на бік загарбників - стала активно проявляти проросійську позицію.
У квітні 2022 року зрадниця добровільно пішла на співпрацю з окупаційною владою - влаштувалась бухгалтером у місцевій лікарні. Хтось скаже: "жити ж якось потрібно". Але ж Андрєєва не стільки бухгалтером працювала, як стала рупором окупаційної влади.
Нині Андрєєва працює в окупаційному управлінні праці та соціальної політики. Також зрадниця була активною учасницею фейкового референдуму. Щоб вислужитися перед своїми господарями, здавала патріотично налаштованих жителів, кажуть селяни.
- На зустрічах із рашистами зрадниця поливала брудом українську владу і закликала до їхньої ліквідації, повідомляють розслідувачі evocation.info.
Також жінка була кандидатом у депутати на псевдо-виборах цього року, проходить за списками путінської партії "единая россия". Андрєєва є частим гостем на зборах рашистських активістів Мелітопольського району, брала участь у російському конкурсі "Лідери відродження".
Організаторка-пропагандистка
Зрадила свою країну і мешканка району Берегова Діана. Юна пособниця "руського міра" здобула освіту в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького. До повномасштабного вторгнення працювала в Костянтинівській середньоосвітній школі "Прометей" педагогом-організатором.
Після вторгнення росіян Діана перейшла на бік окупантів і обійняла посаду в так званому управлінні по роботі з муніципальними округами Запорізької області з питань освіти.
Зрадниця веде пропагандистську діяльність серед педагогів і примушує колег до реалізації рашистського проєкту "розмови про важливе" - заставляє їх донесити учням інформації з суспільно-політичних питань. А що таке суспільна політіка в рфії, гадаємо, всі добре знають. Головний герой путін і його партія єдросів. Крім цього, Діана Берегова координує діяльність проросійських молодіжних організацій.
- Схиляє батьків приводити своїх дітей у російську школу, а також ходила по домівках і закликала батьків віддавати дітей у дитячий табір, - пишуть розслідувачі.
Також зрадниця бере участь в організації свят для школярів із рашистською символікою. Проводить агітаційні роботи серед місцевого населення, допомагає роздавати гуманітарну допомогу від загарбників.
У разі, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати вказану інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на наш чат-бот @Riamsupport_bot.