![Оккупированные населенные пункты Запорожской области остались без электроэнергии](/images/news/2023/12/336652.jpeg?1701467407)
У багатьох захоплених населених пунктах Запорізької області досі немає електроенергії після негоди.
Окупанти не можуть впоратись з наслідками негоди, як вирувала на тимчасово захоплених територіях наприкінці листопада.
Так, в низці населених пунктів тимчасово окупованої частини Запорізької області досі немає електроенергії, адже в регіоні недостатньо енергетиків. Більшість фахівців залишило рідні населені пункти після їх захоплення росіянами.
Як ми писали, 30 листопада, більше 100 тисяч людей на окупованій території Запорізької області залишились без світла. Не було світла у жителів Енергодару, Михайлівського, Василівського, Кам'янсько-Дніпровського районів.