У тимчасово окупованому Мелітополі масові облави стали справою абсолютно звичною. Місцеві жителі вже давно не дивуються, а лише намагаються за можливості уникнути подібного.
Так, черговий масштабний "шмон" у захопленому військами рф місті розпочався вчора, 1 грудня. Ці так звані рейди поліцаї проводитимуть до 6 грудня.
Повідомляється, що співробітники рашистської державтоінспекції перевірять водіїв на тверезість, державні реєстраційні знаки, законність світлових і звукових спецсигналів і на наявність водійських посвідчень.
Але через майже два роки російської окупації регіону всім зрозуміло, що насправді рашистів цікавлять зовсім не порушники ПДР. Головне завдання таких перевірок - виявлення партизанів і придушення опору. Після того, як рашисти затримують когось із мелітопольців за завідомо неправдивими звинуваченнями, з новоспеченими "терористами" знімають постановочне кіно, сюжету якого позаздрив би сам Голлівуд.